وزیر کار با نماینده ولی فقیه در گلستان دیدار کرد+ تصاویر

فارس نیوز پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی امشب با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، محمد شریعتمداری، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی امشب با آیت الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان دیدار و گفت وگو کرد.
نماینده ولی فقیه در استان گلستان در این دیدار اظهار کرد: سیلاب خسارت فراوانی را به بخش های مختلف استان گلستان وارد کرده است.
آیت الله سیدکاظم نورمفیدی با بیان اینکه سیل اخیر نشان داد ملت ایران یکپارچه و متحد هستند، افزود: دولت خسارت وارده به سیل زدگان را جبران کند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان نیز در این دیدار اظهار کرد: در کنار نعمت باران، خسارات بسیاری به بخش های مختلف وارد شده است و برای جبران خسارات همه آسیب دیدگان حادثه تلاش می کنیم تا زندگی مردم این مناطق باثبات تر شود.
محمد شریعتمداری ادامه داد: سیل با همه خسارات و ویرانی هایی که به همراه داشت اما سیل مهربانی را جاری کرد و از سراسر ایران افراد بدون هیچ چشم داشتی کنار مردم سیل زده آمدند.
وی با بیان اینکه سیل مهربانی به سین هفت سین ما اضافه شد و پس از وقوع سیل اتحاد و وحدت در جامعه بیش از پیش فراهم شد، افزود: جامعه ایران نسبت به صبر مردم گلستان بعد از سیل سر تعظیم فرود آورد.
گفتنی است؛ سیل اخیر خسارات بسیاری به بخش های زنبورداری، ساختمان، جاده های بین مزارع و جایگاه های دام وارد کرد و حدود 6 هزار و 636 واحد جایگاه دام در سطح استان گلستان بر اثر وقوع سیلاب دچار خسران شدند.
همچنین 2 هزار و 200 واحد صنفی در سطح استان گلستان تحت تاثیر سیلاب قرار گرفتند و برخی از این واحدهای صنفی به ویژه در شهرستان های گنبدکاووس، آق قلا و گمیشان بر اثر وقوع سیلاب دچار خسارت شدند.
10 هزار واحد ...