فارس نوشت: غول رسانه ای آمریکا که به تازگی وارد رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا شده، با هدف تخریب هم حزبی های دموکرات خود، گفت که «دونالد ترامپ» به راحتی در انتخابات رقبای دموکرات خود را شکست می دهد.

«مایکل بلومبرگ» نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا روز گذشته (جمعه) گفت که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به راحتی در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، تمامی رقبای دموکرات خود را شکست می دهد.
بنا به گزارش خبرگزاری رویترز ، بلومبرگ با صراحت در خصوص انتخابات سال آینده آمریکا گفت: «دونالد ترامپ همه (رقبای دموکرات) را خواهد بلعید».
بلومبرگ، 77 ساله، غول میلیاردر رسانه ای و شهردار سابق نیویورک جزء آندسته از دموکرات هایی قرار دارد که بسیار دیر و ماه گذشته میلادی (نوامبر) وارد رقابت های انتخاباتی شد.
وی پیش از این به صورت مخفیانه رقبای دموکرات خود را بی اعتبار می کرد اما این اولین باری است که به صورت عمومی و آشکار از آنها انتقاد می کند.
بلومبرگ در مصاحبه با برنامه «امروز صبح» شبکه «سی بی اس» گفت: « من پیش از این شاهد بدتر شدن اوضاع دولت ملی ما به رهبری رئیس جمهورمان و شیوه رفتار ما در خارج و داخل بودم. من در سال 2016 گفتم که او (ترامپ) فرد نامناسبی برای این شغل است. او خلق و خو و رفتار یا خرد انجام چنین کاری (ریاست جمهوری) را ندارد».
بلومبرگ ادامه داد: «و من گفتم که ما نمی توانیم چهارسال دیگر چنین وضعیتی داشته باشیم. سپس نگاهی به همه نامزدها انداختم و با خودم اینگونه فکر کردم: «دونالد ترامپ همه آنها را خواهد بلعید (شکست می دهد)».
بلومبرگ که پیش از این از احزاب جمهوری خواه و مستقل به حساب می آمد، نگران است که نامزدهای لیبرالی چون «الیزابت وارن» و «برنی سندرز» با برنامه های پرهزینه پیشنهادی خود برای توسعه دولت، رأی دهندگان ایالات کلیدی آمریکا در انتخابات را دلسرد کند.
وی ادامه داد، در عین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار