اتاق اصناف ایران در همراهی با طرح «فاصله گذاری اجتماعی» بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در بخشی از بیانیه اتاق اصناف ایران آمده است: اتاق اصناف ایران بر خود لازم می داند ضمن قدردانی صمیمانه و صادقانه از کادر بهداشتی و درمانی کشور و اهدا عالی ترین درود ها به روح پرفتوح «شهدای سلامت» که در راه مبارزه با ویروس کرونا جان شان را از دست داده اند، بار دیگر بر لزوم همکاری و همیاری همه اقشار جامعه در مبارزه با این بیماری و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا تأکید کند.
در ادامه این بیانیه آمده است: در این میان، اصناف، کسبه، پیشه وران و بازاریان جای جای ایران که همواره در طول تاریخ ثابت کرده اند دل در گرو آبادانی و سعادت ایران و ایرانی دارند، بار دیگر وظیفه ای سترگ را بر دوش می کشند. چه آن دسته از فعالان صنفی که دوشادوش کادر درمانی کشور، جان بر کف دست نهاده در راستای تأمین مایحتاج و ارزاق عمومی تلاش می کنند و چه آن ها که از پسِ یک سال پرآشوب و سخت اقتصادی، به جهت تأمین سلامت جامعه، محل کسب روزی خود و خانواده شان را تعطیل کرده اند، در زمره تلاش گرانی محسوب می شوند که ایجاد فضایی امن و آرام در کشور را هدف گرفته اند.
در همین راستا، اتاق اصناف ایران بار دیگر از عموم فعالان صنفی در سراسر کشور دعوت به عمل می آورد تا با مشارکت حداکثری در طرح «فاصله گذاری اجتماعی» که توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا ارائه شده است، نهایت همکاری و همراهی حداکثری را داشته باشند. انتظار می رود اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی سراسر کشور، همچون همیشه در همراهی کامل با دیگر نهاد های مرتبط نظیر سازمان های صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، نیروی انتظامی و قوه قضاییه نسبت به تحقق این طرح اهتمام جدی و بایسته داشته ...

سرخط اخبار