مدیرعامل سایپا گفت: تمام ۸۰هزارِ خودروی ناقصِ کف کارخانه سایپا که از ابتدای سال ۹۸ تولید شده بودند، تکمیل و تحویل مشتریان شد و از این به بعد عرضه و تحویل محصولات سایپا، منطبق با میزان تولید خواهد بود.

- اخبار اقتصادی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، سیدجواد سلیمانی افزود: خودروهایی که در انتهای سال 97 و ابتدای سال 98 و تا پیش از اجرای طرح تولید عبور مستقیم در تیرماه، با کسری قطعات تولید شده و به صورت ناقص به پارکینگ ها منتقل شده بودند، با برنامه ریزی، کوشش و همت مضاعف مدیران و پرسنل پرتلاش سایپا، تکمیل شده و به اتمام رسید.
وی بابیان این که در حال حاضر تعداد خودروهای تولید شده قبلی سایپا که دارای کسری قطعه بودند به صفر رسیده است، ادامه داد: تمامی پارکینگ هایی که خودروهای ناقص کفِ کارخانه سایپا در آنها پارک بودند، تخلیه شده و در حال حاضر هیچ خودروی ناقصی از گذشته در سایپا باقی نمانده است.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تأکید کرد: با توجه به تلاش برای اجرای سیاست تولید عبور مستقیم، از این پس تحویل محصولات سایپا به مشتریان، منطبق با میزان تولید خواهد بود و هرچه شرایط برای تولید خودروهای کامل بیشتری فراهم باشد، عرضه خودرو و تحویل به مشتریان هم با شتاب بیشتری دنبال خواهد شد.
سلیمانی افزود: در ابتدای سه ماهه دوم سال جاری، تعداد 80 هزار دستگاه خودرو دارای کسری قطعه در سایپا وجود داشت که با اجرای طرح ملی بومی سازی قطعات و حداکثر استفاده از توان داخلی، تأمین قطعات مورد نیاز و تکمیل این خودروها در دستور کار قرار گرفت و این خودروها به دست مشتریان رسید.
مدیرعامل گروه سایپا در پایان افزود: این توفیق با استفاده از ظرفیت های داخلی و با تکیه بر توانایی های موجود در کشور و علی رغم وجود تحریم های سخت و ظالمانه و عدم همکاری بسیاری از شرکای خارجی، افزایش نرخ ارز ، افزایش قیمت مواد اولیه و نهاده های تولید صورت گرفته است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار