احتمال افزایش قیمت بنزین

قدس آنلاین چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷
رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت گفت: تکلیف قانونی است که جایگاه دارحق الزحمه را از مردم بگیرد، جایگاه داران لیتری ۲۰۰ تومان حق الزحمه را پیشنهاد کرده بودند و در حال حاضر متقاعد شدند که ۱۵۰ تا ۱۰۰ تومان بابت هر لیتر از مصرف کننده دریافت شود.

قدس آنلاین : عطاپور در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره وضعیت جایگاه ها و عرضه سوخت بعد از اجباری شدن استفاده از کارت شخصی اظهار داشت: وضعیت جایگاه ها کماکان مثل قبل است، برخی از مردم از کارت شخصی و کسانی که کارت ندارند طبق دستوری که داده شده می توانند از کارت جایگاه دار استفاده کنند و مشکلی از این بابت نیست.
وی تصریح کرد: در حال حاضر برخی کارت ها به دلیل اینکه آدرس و یا خودرو عوض شده، در پست مانده اند و یا اینکه دارنده خودرو اقدام به دریافت کارت نکرده اما در هر صورت جایگاه دار با مردم همکاری می کند.
رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت توضیح داد: بر اساس سهمیه بندی دارنده خودرو برای نوبت اول می تواند تا ۳۰ لیتر سوخت گیری کند و اگر سفر طولانی شود می تواند از جایگاه های دیگر سوخت دریافت کند.
وی در ادامه با اشاره به قانون بودجه ۹۸ مبنی بر دریافت حق الزحمه جایگاه دار از مردم گفت: در حال حاضر بابت سوخت، یارانه پرداخت می شود، به همین دلیل دولت به دنبال سهمیه بندی است و بر اساس تبصره ۱۴ قانون بودجه ۹۸ درصدی از ارزش ریالی فرآورده را می توان از مصرف کننده دریافت کرد.
عطاپور افزود: مجلس تاکید دارد نباید قیمت بنزین و فرآورده بالا برود اما در تبصره ۱۴ قانون بودجه سال ۹۸ عنوان شده حق الزحمه و یا حق العمل جایگاه داران از مشتری دریافت شود. اکنون بحث این است که دولت متقاعد می شود که این قانون اجرا شود یا خیر.
وی با اشاره به تاکید دولت و مجلس مبنی بر گران نشدن بنزین تصریح کرد: تکلیف قانونی است که جایگاه دارحق الزحمه را از مردم بگیرد، جایگاه داران لیتری ۲۰۰ تومان حق الزحمه را پیشنهاد کرده بودند و در حال حاضر متقاعد شدند که ۱۵۰ تا ۱۰۰ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار