امام جمعه موقت ورامین با انتقاد از ستاد مبارزه کرونای استان تهران گفت: ستاد مبارزه با کرونای تهران به شهرستان های استان تهران سرکشی و با لمس کمبودهای موجود دستورات لازم را صادر کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین روز دوشنبه در دیدار با ریاست بیمارستان دکتر شهید محمد مفتح با تقدیر و تشکر از نقش بی بدیل بخش درمان در خط مقدم مبارزه با کرونا ، اظهار کرد: خلأ جدی شهرستان ورامین عدم اطلاع رسانی در زمینه بیماری کرونا بوده و است و آثار آن در مدیریت افکار عمومی برای مبارزه با این بیماری دیده می شود؛ متأسفانه برای ارائه آمارها مشکل وجود دارد و به مردم اطلاع رسانی مطلوبی نشده است.
وی گفت: در جذب کمک های مردمی و ورود گروه های جهادی ما سردرگم هستیم و اگر ستاد مبارزه با کرونا آمار دقیقی ارائه می کرد، می توانستیم از این ظرفیت بزرگ استفاده کنیم.
امام جمعه موقت ورامین ادامه داد: ظرفیت دفتر امام جمعه و روحانیت همکاری با کادر بهداشت و درمان داشته و آماده ادامه خدمت رسانی است.
حجت الاسلام محمودی با انتقاد از ستاد مبارزه کرونا ی استان تهران بیان کرد: از دکتر زالی و ستاد مقابل با کرونا استان تهران توقع بود به شهرستان های استان تهران سرکشی کنند و کمبودهای شهرستان ها را از نزدیک لمس و دستورات لازم را صادر می کردند.
وی افزود: تاریخ در آینده این مقطع را با بیماری کرونا در کشور ما قضاوت خواهد کرد و اگر بتوانیم سربلند بیرون بیاییم آیندگان ما را تحسین خواهند کرد.
امام جمعه موقت ورامین این مقطع را مشابه زمان جنگ برای بزرگان دانست و عنوان کرد: در زمان جنگ فرماندهان نظامی وسط میدان بودند و انتظار مردم نیز در شرایط فعلی حضور بزرگان در وسط میدان، کنار مردم و بخش درمان است.
اگر به این شرایط توجه نشود زمستان سختی خواهیم داشت
دکتر مجتبی بندادکرمانی رئیس بیمارستان دکتر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار