به گزارش تیتربرتر؛
طبیعت ، محیطی است برای درمان روح و روان ما انسان ها و همچنین می تواند یک تفریح زیبا باشد علاوه بر فعالیت فیزیکی و تنفس هوای تمیز ، این نقاط راهی برای فرار از زندگی ماشینی و پر از دود دم است و می تواند راهی برای پناه بردن به دل طبیعت برای گرفتن آرامش و حتی شروع دوباره زندگی باشد. معرفی زیباترین روستاها و نقاط دیدنی ایران
روستای شمشیر
روستای شمشیر یکی از حیرت انگیز ترین روستاهای شهر کرمانشاه است. این روستا بصورت پلکانی است، به این صورت که پشت بام یک خانه حیاط همسایه است. اگر از صخره های کوهستانی بگذرید به یک منطقه مسکونی بسیار امن و همراه با آرامش خواهید رسید. آب و هوای این روستا در فصل تابستان و زمستان بسیار متفاوت است. در فصل زمستان بسیار سرد و خشک و در فصل تابستان معتدل است. یک تفرجگاه عالی در سه کیلومتری روستا که یکی از زیباترین تفرجگاه های آن منطقه برای هر گردشگر ایرانی و خارجی ست.
روستای حسین آباد
روستای حسین آباد دشت کالپوش استان سمنان و در مجاورت پارک ملی گلستان قرار دارد و جزو این پارک محسوب می شود.
یکی از جاذبه های طبیعی و فصلی منطقه کالپوش طبیعت سرخ و آتشین، آکنده از شقایق هایی است که چشم هر بیننده ای را مسحور می کند.
برای دیدن این دشت باید به 220 کیلومتری شمال شرقی شاهرود بروید. برای دسترسی به این منطقه نیز باید به شهر زیبای میامی بروید. از آنجا به سمت شمال تغییر مسیر دهید تا دشت کالپوش را ببینید.
روستای آهار
روستای آهار نام یکی از بزرگترین روستاهای منطقه رودبار قصران از توابع شمیرانات تهران است که طبیعتی فوق العاده و هوایی پاک و مطبوع دارد و بهترین مکان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری