حسین روحانی سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه گفت: نظامیان روسیه و بعد هم معلمان و کارمندان سیستم آموزشی اول از همه واکسینه شدند و تا چند روز دیگر ورزشکاران واکسن می زنند.

خبرورزشی: حسین روحانی سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه گفت: نظامیان روسیه و بعد هم معلمان و کارمندان سیستم آموزشی اول از همه واکسینه شدند و تا چند روز دیگر ورزشکاران واکسن می زنند.
حسین روحانی سرمربی تیم ملی کاراته روسیه این روزها خبرساز شده، نه به دلیل اینکه شاگردانش را برای سهمیه المیپک توکیو آماده می کند، بلکه بابت زدن واکسن کرونا. آن هم به عنوان اولین ایرانی و در روسیه. هرچند خیلی ها به او توصیه کرده اند واکسن را نزند اما روحانی با اینکه نمی داند دقیقا چه اتفاقی می افتد، می خواهد ریسک کند و با ملی پوشان این کشور واکسیناسیون شود.
مصاحبه حسین روحانی با روزنامه خبرورزشی را در ادامه می خوانید:
قبول دارید این اندازه که شما طی این چند روز اخیر در رسانه های ایران خبر ساز شدید حسن روحانی رییس جمهور خبرساز نبود؟
وقتی رسانه ها اعلام کردند روحانی به عنوان اولین ایرانی واکسن کرونا را در روسیه تست می کند، همه در فضای مجازی اول تصور میکردند که منظور رئیس جمهور است، اما بعد که متوجه شدند خبر اصلا ربطی به رئیس جمهور ندارد، خبرنگاران زیادی و دوستانم از ایران با من تماس گرفتند که باورش برایم عجیب بود. در هر حال شرمنده آقای روحانی شدم که این بار به خاطر من در فضای مجازی حرف های زیادی را شنید (باخنده).
خبرهایی مطرح شده درباره اینکه پارتی بازی رئیس جمهور است که شما اولین ایرانی هستید که واکسن کرونا را می زنی؟
شوخی بامزه ای بوده، اصلا چنین چیزی صحت ندارد.
خوب حالا موضوع از چه قرار است، چند روز دیگر قرار است واکسن را بزنی؟
نظامیان روسیه و بعد هم معلمان و کارمندان سیستم آموزشی اول از همه واکسینه شدند و تا چند روز دیگر ورزشکاران ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار