آیس پک یکی از دسرهایی است که از کوچک و بزرگ، پیر و جوان همه آن را دوست دارند. به همین دلیل آیس پک فروشی ها همیشه سرشان حسابی شلوغ است. در این مطلب طرز تهیه آیس پک پرطرفدار را به شما آموزش داده ایم.

به گزارش « شیعه نیوز »، خرید چندین مدل بستنی و ترکیب آن ها با هم و اضافه کردن خوراکی های خوشمزه به آن است. آیس پک یکی از دسرهایی است که از کوچک و بزرگ، پیر و جوان همه آن را دوست دارند. به همین دلیل آیس پک فروشی ها همیشه سرشان حسابی شلوغ است. در این مطلب طرز تهیه آیس پک پرطرفدار را به شما آموزش داده ایم.
برای تهیه آیس پک خانگی به مواد زیر نیاز دارید:
چندین مدل بستنی کیلویی با طعم های مختلف وانیلی، شکلاتی، کاراملی، موزی، توت فرنگی یا طعم مورد نظرتان، مقداری چیپس شکلات، چندین عدد آبنبات میله ای چند رنگ بلند، مقداری ویفر میوه ای، ژله آماده و سرد شده، مقداری خامه زده و سف شده، اسمارتیزهای رنگی، مقداری میوه که در فریزر منجمد شده اند مانند آناناس، کیوی، موز، نارگیل، پرتقال، توت فرنگی و یا شاه توت، مقداری آجیل مانند گردو، بادام، فندق و پسته، سس شکلات مایع.
روش تهیه:
ابتدا بنا بر سلیقه و ذائقه مهمانان خود اسکوپ های بستنی از طعم های مورد علاقه آن ها را جدا کرده و در ظرف بستی خوری قراردهید، می توانید بستی را درلیوان نیز تهیه کرده و در آن یک نی برای مصرف قراردهید.
برای اینکه بستنی شما از ماندگاری بالاتری برخوردار شود و به سرعت آب نشود بهتر است ظرف های بستنی را از قبل در یخچال قرار دهید تا سرد بمانند.
تهیه بستنی میکس را باید به سرعت انجام دهید تا بستنی ها ذوب نشوند و فرصت بیشتری برای تزئین آن داشته باشید. یک ظرف حاوی آب و یخ کنار خود قرار دهید تا اسکوپ بستنی را در آن قرار دهید تا گرم نشده و بستنی ها به سرعت آب نشوند.
در صورتی که دستگاه اسکوپ زن ندارید می توانید از قاشق یا یک ملاقه کوچک نیز برای جدا کردن بستنی ها استفاده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار