ایمن سازی ۱۷ نقطه حادثه خیز محلات منطقه هشت

ایمنا پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
مدیر منطقه هشت شهرداری اصفهان از ایمن سازی ۱۷ نقطه حادثه خیز محلات ۱۷ گانه این منطقه خبر داد و گفت: در پی درخواست شهروندان منطقه در حوزه حمل و نقل ترافیک ایمن سازی و تسهیل در این حوزه بروز شده است.

سیدرسول هاشمیان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: در ماه های گذشته مواردی که شهروندان منطقه از طریق سامانه اطلاع رسانی ۱۳۷ و بازدیدهای میدانی و محلی درخواست کرده بودند به نحو احسن و در اسرع وقت رسیدگی شده است.
وی تصریح کرد: اصلاح هندسی، روان سازی و ایمن سازی، احداث ایستگاه اتوبوس، نصب استند دوچرخه و همسطح سازی گذرگاه های عابرپیاده از جمله مواردی است که در دو ماه گذشته به درخواست شهروندان پیگیری و اجرا شده است.
مدیر منطقه هشت شهرداری اصفهان ادامه داد: با اجرای طرح ایمن سازی، کاهش سرعت و رنگ آمیزی سرعت کاه ها در بیش از ۱۷ نقطه از نقاط حساس و حادثه خیز محلات ۱۷ گانه که در بازه زمانی دو ماهه و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و۴۰۰ میلیون ریال انجام شده است، شهروندان منطقه می توانند با امنیت و اطمینان بیشتری تردد کنند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت استفاده مردم به خصوص جوانان از دوچرخه جهت انجام امور روزانه خود، اداره ترافیک منطقه اقدام به نصب پنج استند دوچرخه در فرهنگسراهای منطقه کرده که با استقبال خوب جوانان روبه رو شده است.
هاشمیان با اشاره به تغییر مسیر دو خط از خطوط اتوبوس های تندروی منطقه هشت با هدف تسهیل رفت و آمد شهروندان، گفت: جانمایی و احداث پنج ایستگاه اتوبوس در مکان های میدان ماه فرخی، خیابان رزمندگان و خیابان شهید شیرانی نیز از مواردی است که با نظر مردم و با موافقت سازمان اتوبوسرانی انجام شده است.
وی افزود: منطقه هشت شهرداری اصفهان به جهت حجم ترددهای روزانه، تراکم بالا و دارا بودن جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر و بیش از ۸۰ هزار خانواده به عنوان پرجمعیت ترین منطقه در بین مناطق شهری محسوب می شود زیرا طبق آمار ...

سرخط اخبار