سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص تاریخ و نحوه پرینت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون تشریحی، پروژه عملی ،رشته های بورسیه و رشته های دارای شرایط خاص آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ اطلاعیه منتشر کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ پیرو انتشار اطلاعیه پیشین این سازمان در ۲۵ شهریور ماه درخصوص اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های بورسیه، دارای شرایط خاص و هم چنین برنامه زمانی برگزاری آزمون تشریحی و یا پروژه عملی در کد رشته های ذیربط، اکنون جزئیات به اطلاع متقاضیان هر یک از کد رشته های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ می رسد.
 توضیحات کامل در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی http://www.sanjesh.org قابل دسترس است.
الف) آزمون پروژه عملی کدرشته های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ 
پروژه عملی این کدرشته ها در صبح و بعدازظهر روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه مورخ ۹، ۱۰ و ۱۱ مهر ماه منحصراً در شهر تهران برای آن دسته از متقاضیان که براساس مندرجات کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب دوره های روزانه و نوبت دوم (شبانه) هستند و حداقل یکی از کدرشته محلهای رشته های تحصیلی پروژه دار را نیز انتخاب کرده اند (منحصراً دوره های روزانه و نوبت دوم(شبانه)) و هزینه برگزاری آزمون تشریحی و یا عملی خود را هم زمان با تکمیل فرم انتخاب رشته پرداخت کرده اند، بر اساس جدولی که امروز منتشر شده و بر روی سایت سازمان سنجش در دسترس است برگزار خواهد شد. 
در این اطلاعیه آمده است برای آن دسته از متقاضیانی که مجاز به شرکت در آزمون دو پروژه هستند، دو کارت ورود به جلسه به صورت جداگانه قابل دریافت و لازم است دو روز قبل از برگزاری آزمون پروژه مربوط، نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. کارت ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار