سفره رنگارنگ بهزیستی، صدای وزیر را درآورد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۲
صبح امروز در نشست شورای هماهنگی مدیران حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان که با حضور محمد شریعتمداری برگزار شد، وی از تدارک صبحانه مفصل این نشست انتقاد کرد.

تدارک میز صبحانه رنگارنگ از بیت المال صدای وزیر کار را هم درآورد تا شریعتمداری خطاب به مدیران بگوید «شرایط امروز کشور این سفره را ایجاب نمی کند».
صبح امروز جمعه شورای هماهنگی مدیران حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لرستان با حضور محمد شریعتمداری وزیر کار برگزار شد که صبحانه تدارک دیده شده روی میز حاضران در جلسه، انتقاد و گلایه شریعتمداری را در پی داشت.
وزیر کار گفت: از سفره صبحانه امروز گله دارم، چرا اینگونه بود؟ یک نون و پنیر معمولی می گذاشتید.
محمد شریعتمداری خاطرنشان کرد: به خاطر ریا نمی گویم، در خانه خودتان گوجه و خیار و… روی سفره بگذارید، تکریم مهمان از سوی مردم لرستان را می دانیم، جان خود را فدای مهمان می کنند، اما آن زندگی شخصی است و زندگی انقلابی و شرایط امروز کشور این را ایجاب نمی کند.
تو را به قرآن از پول بیت المال این کار را نکنیم، بخدا حرام است این کار، حداقل های لازم و ضروری کافی است. وی افزود: این حرفی که میزنم گداصفتی نیست، در مالزی ملاقاتی داشتم که آن زمان قیمت رینگیت در مقابل دلار کم شده بود، ‬عطسه کردم روی میز دستمال کاغذی نبود، پرسیدم گفتند در اجرای سیاست ...

[ مشاهده متن کامل سفره رنگارنگ بهزیستی، صدای وزیر را درآورد واحد مرکزی خبر ]

آخرین اخبار استانها