بارندگی های اخیر مشکلی در بیرجند ایجاد نکرد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹
بارندگی های اخیر مشکلی در بیرجند ایجاد نکرد
فرماندار بیرجند با بیان اینکه مجموع بارندگی ۴۸ ساعت گذشته تا ساعت ۱۸ امروز ۶.۸ میلی متر بوده است گفت: تاکنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر حادثه و یا خسارت احتمالی بر اثر بارندگی های اخیر در شهرستان بیرجند گزارش نشده و شرایط تحت کنترل است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند ، علی ناصری شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی، تمامی اعضای شورای هماهنگی بحران شهرستان بیرجند در آماده باش کامل بودند و تمام تمهیدات لازم برای مواجهه با هر گونه حادثه احتمالی پیش بینی شده بود.
وی با بیان اینکه مجموع بارندگی 48 ساعت گذشته تا ساعت 18 امروز دوشنبه 6.8 میلی متر بوده است؛ افزود: تاکنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر حادثه و یا خسارت احتمالی بر اثر بارندگی های اخیر در شهرستان بیرجند گزارش نشده و شرایط تحت کنترل است.
ناصری ادامه داد: در این مدت اطلاع رسانی های مستمر به مدیران دستگاه های اجرایی و امدادی و ارائه نکات و راهکارهای ضروری در مورد پیشگیری و مقابله با سیل احتمالی به مدیران ادارات داده شده است.
استاندار خراسان جنوبی خواستار رسیدگی فوری به سیل زدگان منطقه عشایری طبس گلشن شد
2 هزار فقره کمک بلاعوض تا پایان هفته به آسیب دیدگان سیل لرستان پرداخت می شود
کمک چهل میلیاردریالی نیروهای سپاه به سیل زدگان
وی افزود: با هماهنگی اتاق اصناف و همکاری دهیاران و شوراهای روستاها، ادوات سنگین به روستاها اعزام و عملیات بازگشایی و ترمیمی در مسیر رودخانه ها و نقاط خطر پذیر روستاهای بخش مرکزی از جمله پیرنج، رکات، زمان آباد، حاجی آباد، امیر آباد، شوکت آباد، حاشیه شهر بیرجند و غیره انجام شده است.
فرماندار بیرجند تصریح کرد: نیروهای خدمات رسان و دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران همچنان آماده هستند؛ تا در صورت ادامه بارش های امشب و فردا به یاری همشهریان بپردازند.

[ مشاهده متن کامل بارندگی های اخیر مشکلی در بیرجند ایجاد نکرد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار استانها
آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم