مدیرعامل سابق پتروشیمی: سال ۹۰، ۱۷ میلیون تومان حقوق می گرفتم| حقوق شیخ الاسلامی ۲ هزار دلار بود

دریافت خبر : شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
مدیرعامل سابق پتروشیمی: سال ۹۰، ۱۷ میلیون تومان حقوق می گرفتم| حقوق شیخ الاسلامی ۲ هزار دلار بود
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر آن صبح امروز (شنبه) ۲۴ فروردین ماه در شعبه سوم دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

آفتاب نیوز :
در ابتدای این جلسه قاضی مسعودی مقام از حمزه لو متهم ردیف اول پرونده خواست تا درباره نحوه مشارکتش با خانم شیخ الاسلامی توضیح دهد.
به گزارش آفتاب نیوز ؛ حمزه لو نیز با حضور در جایگاه گفت: در سال ۸۵ از طریق اتاق بازرگانی و صنایع و معادن یک فراخوان همکاری برای تشکیل شرکتی که بتواند در رابطه با اصل ۴۴ توانایی داشته باشد، داده شد. ۱۲۶ شخصیت حقیقی و حقوقی توانستند شرکتی با نام شرکت سرمایه گذاری ایران تأسیس کنند و تمام این مجموعه خصوصی بودند و در آن بانک های خصوصی و بیمه و تجار بزرگ حضور داشتند.
وی افزود: این شرکت در دی ماه سال ۸۵ ثبت قانونی شد و بنده از ابتدای سال ۸۶ به انتخاب اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل آن شدم. هدف از تشکیل این شرکت سرمایه گذاری در صدر اصل ۴۴ بود.
وی ادامه داد: این شرکت سرمایه های خرد بخش خصوصی را در احداث واحدهای جدید هدفمند می کرد.
حمزه لو افزود: شرکت سرمایه گذاری ایران شروع به معرفی خود در بخش تجاری در امور مختلف از جمله هلدینگ ساختمان، هلدینگ انرژی و نفت و توریست کرد. گروه های مختلف سرمایه گذاری به شرکت سرمایه گذاری ایران مراجعه می کردند. یکی از ...

[ مشاهده متن کامل مدیرعامل سابق پتروشیمی: سال ۹۰، ۱۷ میلیون تومان حقوق می گرفتم| حقوق شیخ الاسلامی ۲ هزار دلار بود آفتاب نیوز ]