سرلشکر سلامی گفت: ما تا غروب مطلق دشمنان ایستاده ایم و به پیروزی ایمان داریم و آن را تعقیب خواهیم کرد.

به گزارش ، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز چهارشنبه در پیامی به مناسبت سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: ما همه در کنار و در میان مردم هستیم و به امر رهبرمان بدون منت به آن ها خدمت می کنیم و این رسم و مرام بسیجی هاست.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: شرف، کرامت، جوانمردی، غیرت، ایثار، محبت و جمال بسیج امروز ماست. هم جلال الهی دارند و در مقابل دشمن شوکت الهی دارند، در مقابل مستکبران عظمت الهی دارند. در مقابل ستمکاران، قلب هایشان به ذکر الهی آرام است.
سلامی تصریح کرد: آن ها از هیچ دشمنی نمی ترسند و در عین حال جمال رحمت و محبت هستند. زینت یافته به پاکی و طهارتند، اهل ایثارند و این رخساره معنوی بسیج ماست. دشمن از اینکه به فیزیک نظام ما ضربه بزند ناامید و مایوس است و (اعراض) کرده است.
وی خاطرنشان کرد: جنگ نظامی از گزینه های دشمن خارج شده و این ها واقعیت است. دشمن روح معنابخش نظام ما، مردم و دین مردم فرهنگ، معیشت و سلامت ما را هدف قرار داده است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: بسیج در عرصه ایستاده است تا از این ارزش های والای ملت تحت فرمان رهبر دفاع کند و این دفاع امروز برجسته ترین فراز تاریخ مقاومت ماست که در جریان است.
خدمات حیاتی و فعالیت های علمی و معنوی، جلوه درخشان بسیج در دفاع از کشور است/ بسیج نمایشگاه صفا و بصیرت و مجاهدت است
سلامی تاکید کرد: ما تا انتها ایستاده ایم و انتهای این ایستادگی زوال کامل دشمنی است که امروز می بینیم غروب را تجربه می کند و خورشید درخشان انقلاب ما در مرکز آسمان افتخار این ملت ایستاده است و نورافشانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار