استقلال درون اتاق شیشه ای

آی اسپورت دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۹

آی اسپورت- تقریبا همه چیز استقلال در هفته های گذشته ریخته شده روی دایره، چیزی وجود ندارد که از آن باشگاه در اختیار همه قرار نگرفته باشد، آنها دروازه بانی خبر نمی کنند! استقلال شده مثل اتاق شیشه ای! تقریبا هر اتفاقی آنجا رخ می دهد همه می بینند، من می بینم، ما می بینیم، هوادار می بیند. خلاصه همه می بینند. 
همه دور همی در جریان مذاکرات استقلال هستیم! اوضاع درست مثل خواستگاری های صد سال پیش شده، خاله و عمه و عمو و برادر زن و خواهر شوهر و خواهر زن و عمه بابا و خاله زن و همسایه مامانشینا و دوست باباشینا همه و همه دور تا دور می نشستند و در خواستگاری نظر می دادند!
یکی می گفت شیر بها را کم کنید، آن دیگری تاکید داشت که مهریه را نه کسی داده و نه کسی گرفته! آخر ماجرا هم اگر دعوا نمی شد و خواستگاری به هم نمی ریخت کلی دلخوری پیش می آمد که تا آخر عمر همراه عروس و داماد بود و بارها موجب درگیری آنها میشد. ماجرای استقلال هم همینگونه است! به فرهاد مجیدی و مظلومی و خطیر و منزوی همگی حکم مذاکره با بازیکن می گیرند توسط فتحی! 
بلافاصله فایل صوتی فرهاد منتشر می شود. مظلومی واکنش نشان می دهد و استعفا می دهد، منزوی تقریبا با حسینی به توافق می رسد و در ادامه حسینی با خطیر درگیر می شود، بلافاصله پس از درگیری رازها دوباره بر ملا می شود که چه بحث هایی در جریان مذاکرات بوده است. از رقم درخواستی تا شرط و شروط و اخلاق بد و ....
حتی قرارداد مربیان و بازیکنان هم در گاو صندوق امن نیست، همه چیز دراختیار رسانه ها که نه در اختیار فضای مجازی است. استقلال دچار بیماری شده است، بیماری که سیستم دفاعی بدن را فلج می کند، استقلال با این نوع رفتار دچار همین موضوع شده ...

سرخط اخبار