همدان- ایرنا- معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی برای نیروهای مسلح کشور خبر داد و گفت: شاغلان و بازنشستگان نظامی و انتظامی می توانند از این طرح دولت بهره مند شوند.

رضا طلایی نیک روز دوشنبه در نشست با استاندار همدان اظهار داشت: ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکن از طرح های مهم دولت به شمار می رود که در حال اجرا است که ۱۰۰ هزار واحد از این میزان برای شاغلان و بازنشستگان نیروهای مسلح ساخته می شود؛ به شرطی که بدون مسکن باشند.
وی به امضای تفاهم نامه بین وزرای دفاع و مسکن و شهرسازی اشاره کرد و گفت: توافق های لازم برای ساخت واحدهای مسکونی در استان های کشور انجام شده است.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاعو پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: زمین مورد نیاز برای ساخت واحدهای مسکونی از زمین های مازاد نیروهای مسلح در استانها تامین شده و بخش دیگری را استانداران از راههای دیگر باید تامین کنند.
طلایی نیک گفت: وزارت دفاع با ارائه تسهیلات و یارانه های ویژه به خانه دار شدن نیروهای بدون مسکن کمک می کند.
معاون پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از تصویب هشت هزار میلیارد تومان تسهیلات برای شاغلان و بازنشستگان نیروهای مسلح خبر داد و گفت : به تازگی این تسهیلات بانکی در مجلس شورای اسلامی مصوب شده است.
به گفته طلایی نیک بخش قابل توجهی از این تسهیلات برای کمک به خانه دار شدن نیروهای مسلح است.
سهم همدان از این طرح ملی سه هزار و ۴۰۰ واحد است که در شهرک شهید بهشتی این شهر ساخته می شود.
معاون پارلمانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امروز برای سرمایه گذاری و مشارکت در چند طرح اقتصادی با استاندار همدان دیدار کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار