فرماندار شهرستان تفت از مسدود شدن مسیر های ورودی به مناطق ییلاقی این شهرستان و اعمال محدودیت های شدید تردد خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از یزد، علیرضا نوکار با تاکید بر تأمین حفظ سلامت ساکنین شهری و روستایی این شهرستان اظهار داشت: اغلب ساکنان این شهرستان به ویژه در مناطق روستایی، سالخورده و در معرض آسیب هستند لذا برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی ورودی های شهرها و روستاهای شهرستان تفت مسدود و محدودیت شدید تردد در این شهرستان در حال اجرا است.
وی ادامه داد: از ورود افراد غیربومی و غیر ساکن جلوگیری خواهد شد و انتظار می رود هم استانی های بزرگوار از سفر غیرضروری به شهرها و روستاهای این شهرستان خودداری کنند.
فرماندار شهرستان تفت اضافه کرد: در محدودیت تردد به اجرا درآمده در ورودی های شهرستان تفت با استقرار ایست و بازرسی به صورت شبانه روزی تردد تمامی خودروها به استثنا خودروهای حامل سوخت، امدادی، خدماتی، امنیتی، انتظامی و خودروهای دارای برگ تردد ممنوع است و از ورود خودروهای دارای سرنشین خانوادگی برای حضور در مناطق شهری و روستایی این شهرستان جلوگیری خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: تمام محدودیت ها و سخت گیری ها تنها برای حفظ سلامت مردم است و از مردم می خواهیم با رعایت نکات بهداشتی، عدم تردد غیرضروری در سطح شهر و پیوستن به پویش در خانه بمانیم، زنجیره انتقال ویروس را بشکنند.
نوکار با تقدیر از همکاری اصناف شهرستان در اجرایی کردن مصوبات ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اضافه کرد: بر اساس مصوبه استانی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا واحدهای غیرضروری تا پایان نیمه فرودین ماه تعطیل خواهند بود و بقیه اصناف نیز در ادامه تعطیلات از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار