ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: اولین محموله سهمیه ماسک وارداتی اهدائی وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان تحویل داده شد.

محمدرضا مس فروش با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به تامین و تخصیص سهمیه ماسک به میزان 700 هزار عدد از وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان، دیروز شنبه 9 فروردین ماه اولین محموله ماسک وارداتی به استان تحویل داده شد.
وی افزود: این محموله که شامل 281 هزار ماسک سه لایه و بیش از 80 هزار ماسک N95 بوده، با نظر معاون هماهنگی امور اقتصادی و مسئول کمیته تامین اقلام اساسی مقابله با کرونا و معاون دادستان مرکز استان در حال تحویل به دانشگاه های علوم پزشکی استان است.
بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، مس فروش با بیان اینکه وزارت صمت برای تأمین نیازهای بیمارستان ها و مراکز درمانی نسبت به واردات ماسک اقدام کرد که سهم استان ها نیز مشخص شده است، گفت: سهمیه تحویلی معادل 42 درصد سهمیه تخصیصی به استان است و مابقی سهیمه نیز ظرف روزهای آتی تحویل استان خواهد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی بیان کرد: این ماسک ها به صورت رایگان در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی مشهد، نیشابور، گناباد، سبزوار، تربت حیدریه و تربت جام قرار می گیرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار