الگوی ورزشکاران ورامینی شهدای شهرستان هستند

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵
ابراهیم شیرکوند در مراسم تجلیل از ورزشکارن ورامین گفت، الگوی ورزشکاران ما ١٤٠٠ شهید شهرستان ورامین است و به این موضوع افتخار میکنیم.

به گزارش خبرگزاری برنا تهران، مراسم تجلیل بیش از 300 قهرمان ورزشی در سال 97 شهرستان ورامین ، بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در تالار باغ بهشت برگزار شد.
برپایه این گزارش ابراهیم شیرکوند رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن خیرمقدم به مسوولین و ورزشکاران گفت: الگوی ورزشکاران ما ١٤٠٠ شهید شهرستان ورامین است و به این موضوع افتخار میکنیم.
وی در ادامه افزود: از 9 قهرمان ملی شهرستان ورامین در رشته های هاکی اسکیت، پرتاب چک، کشتی فرنگی، پارا تکواندو، پرتاب وزنه و بسکتبال که در مسابقات آسیایی و جهانی حایز رتبه شده بودند و بیش از 290 ورزشکار قهرمان کشوری و استانی در رشته های مختلف رتبه برتر را کسب کردند.
شیرکوند تصریح کرد: در ورامین ، 35 هیئت ورزشی آقایان و 25 هیئت ورزشی بانوان فعال هستند که بیش از 9 هزار ورزشکار سازمان یافته شده در این هیئت های ورزشی فعالیت می کنند..
در ادامه، حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت شهر ورامین اظهار کرد: امروز افتخار میکنیم که قهرمانانی شایسته داریم و امیدواریم که جوانان ورامین این راه را ادامه دهند.
همچنین، سید حسین نقوی حسینی ...

[ مشاهده متن کامل الگوی ورزشکاران ورامینی شهدای شهرستان هستند برنا نیوز ]

آخرین اخبار برنا نیوز