تهران - ایرنا - فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروهای کارآمد بسیار زیادی که همه کارها دست آنها است در کشور داریم، به هیچ وجه شکافی ایجاد نمی شود و کارها از دور نمی افتد.

سردار «امیرعلی حاجی زاده» در حاشیه نماز جمعه امروز تهران گفت: فقدان حاج قاسم سلیمانی برای همه خیلی سخت است اما افرادی که از گذشته پای کار بودند با انگیزه بیشتری وارد میدان می شوند.
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه افزود: نیروهای مسلح چه نیروی هوایی، زمینی و قدس، یک نماد و پیشانی دارند که ممکن است سردار سلیمانی یا سلامی و حاجی زاده باشند، اما واقعا نیروهای کارآمد که همه کارها دست آنها است، در کشور بیشمار هستند.
وی بیان کرد: اکنون مانند اوایل جنگ تحمیلی نیست، نیروهای کارآمد بسیار زیادی در کشور داریم و با نبود حاج قاسم و شهید مقدم و حاجی زاده و امثال آنها، هیچ اتفاقی نمی افتد و این مسیر نورانی ادامه پیدا می کند.
حاجی زاده تصریح کرد: مردم امید خود را از دست ندهند و نگران نباشند، فقدان حاج قاسم برای همه ما سخت است ولی به هیچ وجه احساس نکنند که شکافی ایجاد می شود و کارها از دور می افتد.
نماز جمعه تهران به امامت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و با حضور گسترده شهروندان تهرانی و مقامات و مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار