نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس گفت: ۵ هزار میلیارد ریال به آب شرب روستایی و عشایری استان اردبیل اختصاص می یابد که ده برابر سال گذشته افزایش یافته است.

- اخبار استانها -
صدیف بدری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: رفع و رجوع مشکلات حوزه آب و فاضلاب استان دارای امر حائز اهمیت است و در این زمینه 5 هزار میلیارد ریال به آب شرب روستایی و عشایری استان اردبیل اختصاص می یابد که ده برابر سال گذشته افزایش یافته است.
وی با اشاره به این که یک هزار و 500 میلیارد ریال نیز از محل ردیف های ملی صندوق توسعه ملی اختصاص می یابد افزود: 600 میلیارد ریال اعتبار برای تامین آب شرب عنبران و نمین و 200 میلیارد ریال از این اعتبار در سال آینده از محل اعتبارات ملی تخصیص می یابد.
زائران اربعین به هیچ عنوان آب غیر بسته بندی برای شرب استفاده نکنند
حفر 70 چاه برای تامین آب شرب مردم تهران
آب شرب منطقه کیانشهر اهواز وصل شد
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی از ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی نیز خبر داد و تصریح کرد: دستگاه خدمات رسانی زائران اربعین حسینی در این زمینه آمادگی کامل دارد و هیچ مشکل خاصی در این زمینه نداریم که درصدد هستیم با ارائه خدمات مطلوب به زائران به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.
بدری تصریح کرد: استقبال بالای زائران اربعین حسینی با هدف خنثی سازی توطئه های دشمنان به عنوان اولویت اساسی در دستور کار قرار گرفته و درصدد هستیم با هماهنگی های به عمل آمده مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کرده و در امر ارائه خدمات به زائران اقدامات اساسی انجام دهیم.
وی اظهار کرد: همه امکانات برای خدمت رسانی به زائران حسینی فراهم است و هیچ مشکلی در این زمینه باقی نمانده است که امیدواریم بتوانیم در این زمینه بدون هیچ مشکلی راهپیمایی اربعین حسینی را به صورت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار