ایسنا نوشت: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه نیروهای انقلاب باید در دولت آینده حضور داشته باشند، نه اینکه یک برادر حزب اللهی رییس جمهور شود و بیاید بگوید من تیم خودم را دارم و با هر کسی نمی توانم کار کنم.

محسن رضایی، در همایش روسا و دبیران استان های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: نیاز بود این حرکت زودتر شکل می گرفت و ان شاءالله دوستان این صفوف را برای آینده فشرده تر کنند. ۱۰ سال آینده یکی از دهه های طوفانی انقلاب خواهد بود.
وی با بیان اینکه من اسم دهه آینده را دهه سرنوشت گذاشته ام، اظهار کرد: البته جنس حوادث دهه آینده با دهه اول انقلاب متفاوت است؛ آن زمان بحث کودتا و ترور و جنگ مطرح بود. دهه آینده مشکلات اقتصادی و نفوذ و جنگ نرم و تهدیدات زیستی و تغییر اقلیم از رویدادهای مهم است. و لذا سختی شرایط و اهدافی که انقلاب دنبال می کند، مشابه همان دهه اول است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: اینکه می گویند دموکرات ها آمده اند و اظهاراتی از این قبیل، بچه های انقلاب و مردم فریب این تبلیغات را نمی خورند. باید امریکا را وادار کنیم که به تعهدات خود عمل کند. ولی خودمان را برای شرایط سخت تر و کارهای بزرگ تر آماده کنیم.
رضایی تاکید کرد: دوران اینکه هر دولتی آمده فرمان را به دست گرفته و هر طور خواسته کشور را اداره کرده، به سر آمده. دوران کوچک کردن ایران به پایان رسیده. دوران خودسانسوری ما هم باید پایان پیدا کند.
رضایی ادامه داد: دشمنان می خواهند تکلیف ما را تعیین کنند؛ ما هم باید تکلیف آن ها را مشخص کنیم و قیامی را در چارچوب گام دوم انقلاب رقم بزنیم.باید الگوی اسلامی اقتصادی، فرهنگی شهرسازی را پایه ریزی کنیم.
استاد دانشگاه امام حسین(ع) با بیان اینکه نیروهای انقلاب با همه قدرت باید به میدان بیایند، تصریح کرد: دولت آینده باید کارآمدترین دولتی باشد که در طول انقلاب روی کار آمده است. همه نیروهای انقلاب باید در دولت آینده حضور داشته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار