تبیین چگونگی به سرانجام رسیدن ابر پروژه و ماموریت ملی ادغام

لوگوی شبستان شبستان . شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۳:۵۶
جلسه بررسی ابعاد و آخرین اقدامات بانک سپه در پروژه ملی ادغام بانک های نیروهای مسلح با حضور اعضای کمیسیون اقتصادی و مرکز پژوهش های مجلس و مدیرعامل بانک سپه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: محمد کاظم چقازردی در این جلسه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) و خیر مقدم به مدعوین با اشاره به اهمیت واکاوی و بررسی ابرپروژه ادغام در بانک سپه گفت: معاون نظارتی بانک مرکزی، معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد و دارایی، معاون طرح و برنامه و بودجه ستاد کل نیروهای مسلح و مدیر عامل بانک سپه اعضا و چهار مؤلفه مهم و رکن اصلی در ادغام بانک های نظامی را تشکیل دادند.
* افزایش منابع بانک سپه از ۱۶۰ هزار میلیارد تومان به ۴۷۵ هزار میلیارد تومان
چقازردی با بیان اینکه در دو بخش؛ گزارشی از اقدامات بانک سپه به صورت میدانی از میزان منابع، ظرفیت ها، وضعیت استانی و منابع انسانی بانک های ادغامی و بررسی ابر پروژه های اقتصادی بانک سپه تهیه شده که در اختیار اعضا کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی قرار دارد، ادامه داد: بانک سپه قبل از ادغام ۱۴ هزار نفر نیرو و ۱۶۰ هزار میلیارد تومان منابع داشت که در حال حاضر حجم منابع بانک شامل ۴۷۵ هزار میلیارد تومان با ۴۴ هزار نیرو و ۳۸۰۰ شعبه رسیده است.
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بانک سپه با عنوان اینکه پس از انجام پروژه ملی ادغام ۱۸ درصد از سهم منابع نظام بانکی در اختیار بانک سپه قرار دارد، وظیفه این بانک را در عرصه اقتصادی کشور خطیر توصیف کرد و گفت: این جلسه فرصتی است برای بررسی مدل مفهومی که از این ادغام در بانک سپه تهیه شده که با جزئیات در جلسه تبیین و تشریح می شود.
چقازردی با بیان اینکه ارزش گذاری بانک های ادغامی بر اساس توافق نامه ۳۱ بندی و توسط کارشناسان رسمی کانون دادگستری انجام شده است، اضافه کرد: با توجه به اینکه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار