تهران - ایرنا - حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، از اقدامات نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، گزارشی را از اقدامات قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا(ع) در رابطه با مقابله با بیماری کرونا تقدیم رئیس جمهور کرد.
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری نیز در پاسخ به گزارش رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پی نوشت نمود که "از اقدامات همه نیروهای مسلح در این شرایط حساس، تشکر می شود.
نیروهای مسلح ایران اعم از ارتش، سپاه و بسیج در همه مواقع از حضور در صحنه های نبرد تا کمک در بلاهای طبیعی مثل سیل و زلزله در کنار مردم حضور داشته است. امروز هم که ویروس ناخوانده کرونا از کشور چین شیوع پیدا کرده و هم اکنون بیش از ۲۰۰ کشور جهان را درگیر کرده با تمام امکانات و ظرفیت های خود را به درخواست وزارت بهداشت و دولت پای کار آورده است.
ارتش در اولین قدم قرارگاه زیستی را با هماهنگی اداره های بهداشت و درمان نیروهای زمینی، هوایی، دریایی و پدافند هوایی فعالیت های مقابله ای با ویروس کرونا را در مجموعه ارتش ایجاد کرد. بیمارستان ها هاجر و خانواده نیروی زمینی، بیمارستان بعثت نیروی هوایی و بیمارستان گلستان نیروی دریایی ارتش از مراکز متعدد ارتش برای مقابله با این ویروس در نظر گرفته شد.
همچنین مرکز تخصصی تشخیص ویروس کرونا با عنوان «آزمایشگاه تشخیص ویروس کرونا» توسط دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شد.
در همین راستا حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا با صدور فرمانی به سردار سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح با تقدیر از خدمات نیروهای مسلّح به مردم در زمینه مقابله با ویروس کرونا، بر لزوم سازماندهی این خدمات در قالب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار