بروز رسانی/ شفر: آخرین شانس را به قائدی دادم

فارس نیوز چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:آخرین شانس را به قائدی دادم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، وینفرد شفر بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل ماشین سازی در نشست خبری گفت: تبریک می گویم به تیم و هواداران دیروز هم در نشست خبری از هواداران خواهش کردم که تا دقیقه ۹۰ یا ۹۵ به تیم کمک کنید جدا از اینکه چه نتیجه ای می گیریم.
* به اسماعیلی گفتم با همه توانت تلاش کن
وی ادامه داد: هواداران ما عالی بودند و تیم ما کمی خسته شده بود اما هواداران به ما خیلی کمک کردند به خاطر بازی با الهلال و تیم دیگر در آسیا همه بازیکنان با تمام توان کار کردند. در اصفهان هم گفتم که فرشید اسماعیلی بعد از دربی برایش مشکل پیش آمد و جریمه اش هم کردم اما به او گفتم با صدرصد توان تلاش کن و هر وقت خسته شدی تعویضت می کنم .قائدی هم دو هفته پیش اشتباه کرد و به او گفتم این آخرین شانسی است که به تو می دهم و در تمرینات عالی بود و برای ما هم امروز گل زد وقتی بازیکنی اشتباه کرد نباید همیشه جریمه کرد.
* راحت است که بگویم من رئیس هستم و تو اخراجی
وی افزود: دو بازیکن بایرن مونیخ در زمین با هم دعوا کرد اما در بازی بعدی یکی از آنها به میدان آمد و گل هم زد خیلی راحت است بگویم من رئیسم و تو اخراجی. اگر هر بازیکن به خاطر اشتباهش اخراج کنیم دیگر بازیکنی باقی نمی ماند مهم است که در تمرین بازیکنان کار کنند چطور کار کنند و بهترین عملکرد داشته باشند فلسفه من این است.
* جریمه باقری درست بود
شفر تصریح کرد: در بازی بعدی نورافکن را نداریم، علی کریمی را داریم اما به فرشید باقری هم نیاز داریم. این را به مدیرعامل باشگاه هم نوشته ام او باید جریمه می شد و جریمه اش هم درست بود. در نهایت باید ببینیم چه چیزی برای تیم خوب است. فرشید اسماعیلی ...