تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را خواهیم گرفت و هواداران عزیز استقلال از این بابت نگرانی نداشته باشند.

«امیرحسین فتحی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در تلاش شبانه روزی هستند تا با پیگیری های خود مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کنیم.
وی افزود: هم اکنون که با شما در حال صحبت هستم، نشست هیات مدیره باشگاه استقلال در حال برگزاری است و جا دارد از مدیران ارشد باشگاه تشکر ویژه ای داشته باشم که دلسوزانه تلاش های بی وقفه ای داشته اند.
مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: در ۲۰ روز اخیر با تلاش های شبانه روزی و جلسات فراوانی که داشته ایم با افرادی که طلب داشتند مذاکره و به دنبال منابع مالی بوده ایم تا بتوانیم موانعی را که پیش روی باشگاه بود را برطرف کنیم.
فتحی تاکید کرد: به امید خدا مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت می کنیم و هواداران عزیز و دوست داشتنی استقلال از این بابت نگرانی نداشته باشند.
وی گفت: اگرچه 2 هفته از مسابقات لیگ برتر گذشته است و استقلال نتوانسته به پیروزی برسد، اما تیم خوبی داریم که از مربیان و بازیکنان مجرب بهره می برد و به طور حتم در ادامه لیگ برتر به نتایجی در شان نام بزرگ استقلال می رسیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار