یک اثر از هنرمند محلاتی علی باقری عضو باشگاه عکاسان جوان به جشنواره بین المللی عکس آب و هوا انگلیس در رده سنی زیر ۱۷ سال راه یافت.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی ازمحلات؛به نقل ازسایت باشگاه عکاسان جوان، اثر هنری دانش آموز علی باقری عکاس محلاتی به مرحله نهایی مسابقه بین المللی عکس آب و هوا راه یافت.
در این مسابقات بین المللی عکس علی باقری دانش آموز محلاتی از بین حدود ۶ هزار شرکت کننده و از سوی داوران پذیرفته شد و به مرحله نهایی راه یافت.
مسابقه بین المللی عکس آب و هوا هرساله از سوی انجمن هواشناسی کشور انگلیس و با هدف کشف استعداد ها و بهترین آثار از سراسر جهان برگزار می شود و همه عکاسان سراسر جهان در این رقابت شرکت می کنند.
انجمن هواشناسی کشور انگلیس در این مسابقه به دنبال بهترین عکس ها از سراسر جهان است که آب و هوا را در وسیع ترین مفهوم خود به تصویر می کشد و داوران این مسابقه عکس هایی را در نظر می گیرند که مهارت عکاسی را با مشاهدات هواشناسی ترکیب کند.
علی باقری متولد سال ۸۱ در شهرستان اراک دوره های عکاسی مقدماتی تا پیشرفته در شهرستان محلات از سال ۹۶ به صورت حرفه ای عکاسی راشروع کرده عضو باشگاه عکاسان جوان و عضو رسمی تیم فتوریو در شهرستان محلات میباشد.
کسب عنوان عکس برتر با رای مردمی در مسابقه کشوری (جلوه های ماه مهمانی خدا)، کسب عنوان عکس برتر از دیدگاه داوران در شهرستان محلات (۲۲ بهمن) و کسب عنوان عکس برتر از دیدگاه داوران در شهرستان دلیجان (روز قدس) از افتخارات وی می باشد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار