تهران (پانا) - معاون امور آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی درگردهمایی مجازی مدیران ستادی و معاونان و رؤسای ادارات سوادآموزی کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، به بررسی و تبیین عملکرد و دستاوردهای سال 98 و کلاسگذاری 1399 پرداخت و موارد مبتلا به آموزشی را تشریح و تبیین کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی، احمد خاک زاد معاون امور آموزشی سازمان از زحمات استان ها و آموزش دهندگان در استمرار فعالیت های آموزشی با توجه به شرایط حاد کرونایی و تلاش آنها در به سرانجام رساندن فعالیت های سال 98 تقدیر و تشکر کرد و به بررسی و تبیین عملکرد و دستاوردهای سال 98 و کلاسگذاری 1399 پرداخت و موارد مبتلا به آموزشی را تشریح و تبیین کرد.
معاون امور آموزشی گفت: راجع به مسائل آموزشی مواردی که در حوزه آموزش اتفاق افتاده و یا در جریان است را مرور و مورد هم فکری قرار خواهیم داد.
خاک زاد در ادامه ضمن تشریح فعالیتهای آموزشی بیان کرد: در این جلسه سه محور مورد تاکید است 1 – موضوعات مقدماتی که عبارت است از موضوعاتی که در جلسه قبل تحت عنوان سوادآموزی بر مدار تحول مطرح گردید 2 – بررسی عملکرد سال 98 استانها 3- ملاحظات تاکیدی برای کلاسگذاری سال 99 .
وی در تشریح دستاوردها و عملکرد سال 98 گزارش تحلیلی لازم را ارائه و استان ها را به دو بخش تقسیم کرد: نخست استان هایی که کمترین درصد در حال تحصیل و بیشترین تعیین تکلیف را دارند و دیگر استان هایی که بیشترین درصد تحت پوشش وکمترین تعیین تکلیف را دارند، وی همچنین خواستار تعیین تکلیف در این خصوص شد.
معاون امور آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی در ادامه بیان دستاوردها و عملکرد سال 98، گفت: لازم است از همه استانه ا و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار