سپاهان در ۱۰ بازی اخیر خارج از خانه خود به بردی نرسیده و همین مساله آنها را از قهرمانی و حالا کسب سهمیه دور کرده است.

به گزارش مشرق ، تیم فوتبال سپاهان اصفهان در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر با نتیجه ۲ بر یک در برابر استقلال شکست خورد و با ۴۵ امتیاز از یک بازی بیشتر نسبت به فولاد رده ششمی در رده چهارم قرار گرفت.
طلایی پوشان در دیدار برابر یکی از رقبای مستقیم خود یعنی استقلال، امیر قلعه نویی را روی نیمکت نداشتند اما روند نه چندان خوب این تیم هفته هاست که ادامه دارد و آنها را از ابتدا از قهرمانی و سپس در راه کسب سهمیه با مشکل مواجه کرده است.
بیشتر بخوانید:
تیم پرستاره اصفهانی در ۹ بازی اخیر خود تنها ۲ برد داشته است. آنها امتیازات زیادی را پس از شروع مجدد مسابقات از دست دادند و همین مساله آنها را از رده دوم هم جدا کرد و حالا به رده چهارم رسانده است. با این وجود مهمترین مشکل سپاهان عملکرد ضعیف این تیم در بازی های بیرون از خانه بوده است.
شاگردان امیر قلعه نویی پس از پیروزی در هفته هفتم و در تاریخ ۲۹ مهرماه در برابر گل گهر سیرجان در ورزشگاه امام علی سیرجان دیگر رنگ برد بیرون از خانه را به چشم ندیدند و در ۱۰ بازی بعدی خود هفت تساوی و سه باخت را تجربه کرده اند و از ۳۰ امتیاز ممکن به هفت امتیاز قناعت کرده اند. طلایی پوشان در ۲ دیدار اخیر خارج از خانه خود مقابل رقبای مستقیم شان تمام امتیازات را تقدیم کرده اند. البته نباید فراموش کرد که نمایش شان بد نبوده است. شاید اگر بی دقتی بازیکنان سپاهان و اشتباه داور نبود این تیم برابر تراکتور و استقلال حداقل شکست را پذیرا نمی شد اما این اشتباهات همیشه بوده و اتفاقا در بازی رفت برابر استقلال به یاری طلایی پوشان آمد.
حال باید دید سپاهان در سه هفته باقی مانده لیگ و در جام حذفی چه ...

سرخط اخبار