هفته بیست و سوم لیگ برتر ایران امروز با حواشی خاص خود و برگزاری ۳ دیدار به پایان خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران امروز(یک شنبه) با ۳ دیدار پایان خواهد یافت و ۲ بازی نیز به روزهای آینده موکول خواهد شد.
گل گهر سیرجان - شهرخودرو، ساعت ۲۰:۳۰
شاگردان مجید جلالی در حالی در اولین دیدار امروز میزبان شهرخودرو هستند که در شروع مجدد لیگ نوزدهم، با ۲ گل مغلوب سپاهان رده دومی شدند. شاگردان جلالی که با ۱۹ امتیاز در رده چهاردهم قثرار نیاز مبرمی به ۳ امتیاز این دیدار خانگی دارند. در سوی دیگر، میزبان مشهدی که هفته گذشته توانست ذوب آهن را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد، برای باقی ماتدن در کورس سهمیه نیاز به گرفتن امتیاز از حریف سرسخت خود دارد. هر ۳ دیدار قبلی ۲ تیم به سود تیم مشهدی پایان یافته و شاگردان سرآسیایی برای بازگشت به رده سوم باید مقابل گل گهر به ۳ امتیاز دست پیدا کنند.
نفت مسجدسلیمان - ماشین سازی، ساعت ۲۱:۰۰
نفتی در حالی در ورزشگاه شهید بهنام محمدی میزبان ماشین سازی هستند که این اولین تجربه تبریزی ها با هدایت مهاجری است. آن ها هفته گذشته با نتیجه ۲ بر یک مغلوب فولاد شدند تا شیخ لاریرپس از قرار گرفتن تیمش در رده دهم با ۲۴ امتیاز از سمتش استعفا دهند. در طرف دیگر، شاگردان تارتار که در بازی قبلی خود توانستند ۱۰ نفره از شاهین امتیاز بگیرند، حالا باید در خانه میزبان ماشین سازی سخت کوش باشند. دو تیم در ۵ بازی آخر خود رنگ پیروزی را نچشیده اند و ۵ تقابل اخیر این تیم با ۴ تساوی و یک پیروزی برای تبریزی ها همراه بوده است. تیم تارتار با ۲۹ امتیاز در رده هشتم قرار دارد.
سایپا - سپاهان، ساعت ۲۱
مهمترین دیدار امروز را شاگردان ابراهیم صادقی و امیر قلعه نویی برگزار می کنند. طلایی پوشان در ۵ تقابل اخیر خود با ...

سرخط اخبار