شیطان فرهنگ عفاف، حجاب و غیرت را از مردان و زنان می گیرد / بی بند و باری، بی عفتی و بی غیرتی کشور اسلامی را ساقط می کند؛ مگر آندلس ساقط نشد؟ / چرا انقلابی که آن قدر شهید داده و می دهد را به بازی گرفتیم؟ / به اندازه حقوقی که برداشتیم کار کردیم؟ / شیطان می گوید اگر می توانی ده هزار دلار بدزدی و نمی دزدی، خاک بر سرت!

انتخاب جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲
آیت الله موحدی کرمانی، خطیب نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران با تاکید بر توجه به آموزش و پرورش در مدارس گفت: اگر فرزندان ما تربیت شوند، آمریکا و پست تر و لعین تر از او هیچ غلطی نمی تواند بکند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
آیت الله موحدی کرمانی، خطیب نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران با تاکید بر توجه به آموزش و پرورش در مدارس گفت: اگر فرزندان ما تربیت شوند، آمریکا و پست تر و لعین تر از او هیچ غلطی نمی تواند بکند.
به گزارش «انتخاب»، آیت الله موحدی کرمانی با اشاره به واقعه کربلا اظهار کرد: در ارتباط با ریشه یابی کربلا صاحب نظران نظرات مختلفی را ابراز کردند اما چه خوب است که از خود حضرت سیدالشهدا سوال کنیم که چه شد این جنایتکاران این جنایت عظیم را مرتکب شدند؟ اینها که خود را مدعی مسلمان بودن می دانستند و پیامبر اکرم را رسول الله می دانستند چطور حاضر شدند این رفتار را بکنند؟ شیطان آنها را از یاد خدا برد و یاد خدا از خاطره آنها محو شد. برادران عزیز این یک هشدار است. ممکن است هر فردی گرفتار این بیماری شود. وقتی یاد خدا از انسان ها دور شد ممکن است انسان ها هر جنایتی را مرتکب شوند.
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به خطبه 259 نهج البلاغه بیان کرد: یاد خدا دل را نورانی می کند و صیقل می زند. دل یعنی همان که فرمود قلب مومن جای من است. وقتی دل نورانی شد گوشی که سنگین شده و سخن حق را نمی شنود به برکت نورانی شدن قلب می شنود. به نامه اعمال چند ساله خود نگاه کنیم و ببینیم چه کردیم. چرا انقلابی که آن قدر شهید داد، داده و می دهد را به بازی گرفتیم و با خون شهدا بازی کردیم؟ با بیت المال چه کردیم؟ به اندازه حقوقی که برداشتیم برای مردم کار کردیم؟ آیا می دانیم درد مردم چیست؟
وی خاطرنشان کرد: مسئول از خودش سوال کند اگر دید باید برگردد، ناله ها و فریادهایش را زیادتر کند شاید خدا به دادش برسد. مومنین خیلی به یاد ...

سرخط اخبار