فرمانده سپاه نهاوند با بیان اینکه گفتمان دفاع مقدس بهترین فرصت خودباوری و خودکفایی است گفت: برنامه های امسال با شعار «ما قوی هستیم» در محورهای ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و در قالب فضای مجازی و حقیقی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از نهاوند، علی مختاری بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و به منظور تجلیل از هشت سال حماسه و ایثار رزمندگان اسلام، ۲۲۰ عنوان برنامه با موضوعات مختلف در سطح شهرستان اجرا می شود.
وی گفت: برنامه های امسال با شعار «ما قوی هستیم» در محورهای ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و در قالب فضای مجازی و حقیقی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
فرمانده سپاه نهاوند با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمندی برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است افزود: یکی از راهکارهای ما برای انتقال فرهنگ ایثار به نسل جوان استفاده از فضای مجازی است که ما در هفته دفاع مقدس تلاش می کنیم تمرکز ویژه ای در این حوزه داشته و به دنبال تاثیرگذاری در این فضا هستیم.
وی در این زمینه نقش اثرگذار رسانه ها را یادآور شد و گفت: باید رسانه ها و فضای مجازی تمرکز زیادی برای نمایش زیبایی های دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان داشته باشند تا بدین وسیله شاهد ارتباط گیری آنها با فرهنگ دفاع مقدس باشیم.
مختاری به بخشی از برنامه های هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان اشاره کرد و افزود: ویزیت رایگان در مناطق محروم، برپایی نمایشگاه عکس، خاطره گویی، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی، نواختن زنگ مقاومت، عطرافشانی و غبار رویی مزار شهدای شهرستان، تجلیل از رزمندگان و مدافعان سلامت، فضاسازی مساجد و حسینیه ها از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس است که در پایگاه های مقاومت ادارات، مدارس و روستاها اجرا می شود.
وی به ضرورت اهداف واقعی هفته مقدس و معرفی آن به نسل جوان تاکید کرد و افزود: هفته دفاع مقدس گنجینه ای است که باید با جستجو ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار