مستند کوتاه «پِموک» اثر «پیام میرتبریزیان» با حضور مسؤولان و هنرمندان اکران و پوستر این اثر در مازندران رونمایی شد.

به گزارش سراج24 ، مهدی معصومی گرجی رئیس حوزه هنری مازندران بعدازظهر امروز در آیین رونمایی از فیلم «پموک» تولید تازه واحد هنرهای تصویری این مرکز که زندگی شهید مدافع حرم «ابراهیم عشریه» را روایت می کند، اظهار کرد: آثار فاخری در حوزه هنری تولید شده است و این نهاد انقلابی از هنرمندان متعهد، توانمند و علاقمند دعوت به همکاری می کند، کار برای شهدا ارزشمندترین و ماندگارترین کارها است.
وی افزود: آثار معرفی شهدای اسلام در طول تاریخ که چراغ داران حقیقت و انسانیت بودند، مسیری را به ما نشان دادند که جز راه سعادت و سلامت نیست و هنرمندان با اثر هنری این مسیرها را به جامعه باز نمایی می کنند.
عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان ساری نیز با تأکید بر اینکه جلسات برای شهدا از باب تکریم است نه از باب رفع تکلیف، گفت: تکریم شهدا یک وظیفه ملی است و غفلت از شهید، فرهنگ شهید، و غفلت از امام و آرمان های ایشان ما را به گمراهی می برد و از ریل و خط اصلی انقلاب خارج می کند.
وی گفت: باید عظمت کار شهدا را ببینیم و رفتار خود را با عملکرد آن ها تطبیق دهیم، و انتظار این است که در حوزه شهید و شهادت و ایثار با دقت و ظرافت بیشتر کار کنیم.
رضایی با اشاره به اینکه کار فرهنگی در قالب هنر تأثیر بیشتری دارد و در اذهان ماندگار می شود، آثاری چون فیلم "پموک" که به یاد شهدا ساخته می شود را ارزشمند دانست و بیان کرد: خانواده شهید از ما می خواهند که راه شهدایشان را ادامه بدهیم و این، تنها چیزی است که مطالبه دارند.
در ادامه پیام میرتبریزیان سازنده فیلم «پموک» از فلسفه و جرقه ساخت این فیلم کوتاه پس از خواندن خبری درباره شهید مدافع حرم «ابراهیم عشریه» عنوان و بیان کرد: چشم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار