معاون صدای رسانه ملی با اشاره به نگاه ویژه این معاونت به فعالیت رادیوهای فصلی و توجه به سه اصل اطلاع رسانی، آموزش و تربیت، گفت: درصددیم مفاهیم دینی و قرآنی را در قالب بسته های صوتی در اشکالی جذاب برای سنین مختلف ارائه کنیم.

علی بخشی زاده، معاون صدای رسانه ملی، در گفت وگو با ایکنا، در رابطه با نگاه این معاونت به موضوعات دینی و قرآنی در دوره جدید اظهار کرد: امروزه برنامه ریزی رسانه های جهان حول سه اصل اطلاع رسانی، آموزش و تربیت است. یکی از مهمترین اصولی که در این رسانه به آن معتقدیم، تبیین ارزش های اسلام و انقلاب اسلامی است. این مسئله وظیفه ما در رسانه ملی را سنگین تر خواهد کرد و باید همگی به این موضوع اهتمام ورزیم.
معاون صدای رسانه ملی تصریح کرد: حول سه اصل و آنچه باید به آن اهتمام داشت به راه اندازی رادیوهای فصلی مانند رادیو محرم، رادیو اربعین و رادیو وحدت توجه کرده ایم و برنامه های آن را نسبت به قبل با دقتی مضاعف روی آنتن خواهیم فرستاد.
بخشی زاده با اشاره به راه اندازی رادیو وحدت که برگرفته از آیات نورانی قرآن کریم است، گفت: با توجه به اینکه تمامی مسلمانان در قرآن کریم به وحدت دعوت می شوند «یَا أَهْلَ الْکِتَابِ تَعَالَوْا إِلَى کَلِمَةٍ سَوَاءٍ»، با راه اندازی رادیو وحدت سایر ادیان را به یکپارچگی در زیر پرچم توحید دعوت می کنیم و حتما به عنوان رسانه ای دینی وظایف ویژه تری را خواهیم داشت. درصددیم که مفاهیم دینی و قرآنی را در قالب بسته های صوتی، هنری در اشکالی جذاب برای سنین مختلف ارائه کنیم.
معاون صدای رسانه ملی با بیان اینکه رادیو قرآن و دیگر رادیوهای معارفی نیز موفقیت های بسیار خوبی را در جذب مخاطب کسب کرده اند، گفت: این مسئله در دیگر شبکه های رادیویی نیز پیگیری شده و محور همه برنامه های آنان نیز تبیین اصول دین است که امیدواریم بتوانیم این مفاهیم را به خوبی در قالب هنر به مخاطبان تقدیم کنیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار