شجاع خلیل زاده می گوید قصدی برای جریحه دار کردن خاطر هواداران پرسپولیس نداشته است و به سقارش یکی از مسئولین باشگاه اینکار را انجام داده و نمی توانسته به خواست او عمل نکند.

به گزارش مشرق ، بوسه شجاع خلیل زاده بر لوگوی باشگاه الریان قطر پیام های زیادی برای هواداران فوتبال داشت. هوادارانی که طی هفته های گذشته بارها و بارها بخاطر امثال خلیل زاده تحصن به را انداختند و جلوی مجلس، وزارت ورزش و حتی ساختمان باشگاه ها جمع شدند و اعتراض کردند برای ماندن امثال خلیل زاده ها در تیم های محبوشان.
دز اینکه یک بازیکن باید نسبت به باشگاه و تعهدی که به آن دارد کوشا باشد و از هیچ تلاشی برای موفقیت باشگاه و تیمش دریغ نکند هیچ شکی نیست,، اما وقتی با بازیکنانی مواجه هستیم که اینجا بصورت مستقیم از جیب مردم دریافت می کنند و بظاهر خود را سینه چاک هوادار و باشگاه معرفی می کنند ولی با شنیدن جیرینگ جیرینگ سکه های تیم های آنطرف آبی خیلی راحت قید تعصب و غیرت را می زنند در بدترین شرایط تیم و باشگاه را رها می کنند و میروند داستان فرق می کند.
بدتر اینکه با دهن کجی به هوادار و باشگاه و به اسم اختلاف با یک نفر حرکتی انجام می دهند که نمک می پاشد روی زخم دل هواداران نگران تیم ها. شجاع خلیل زاده اولین بازیکن از این دست بازیکنان نیست و بدون تردید آخرین آن ها هم نخواهد بود. قبلا هم داشتیم بازیکنانی که ارادت خود را به تیم های عربی حاشیه خلیج فارس نشان داده اند، پس جا دارد هواداری که خود این روزها و در این وانفسای اقتصادی محتاج نان شبش است قدری بیشتر بیاندیشد و کمتر سنگ چنین ستاره های پوشالی را به سینه بزند. بازیکنی که مدعی است هوادار مدیریت را بیشتر از او قبول داشته در حالیکه تجربه تاریخی فوتبال ایران چنین موضوعی را رد می کند.
بیشتر بخوانید:
شجاع خلیل زاده می گوید قصدی برای جریحه دار کردن خاطر هواداران پرسپولیس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار