بالا گرفتن بحث طرفداران سریال Vikings بر سر حفره داستانی فصل ششم و مرگ گانهیلد

روزیاتو . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۰:۵۲

بحث طرفداران سریال Vikings در مورد مرگ تراژیک یکی از شخصیت های محبوب این سریال تاریخی حماسی در فصل پرحادثه ششم و پایانی بالا گرفته است. فصل پایانی موفق ترین سریال تاریخی شبکه History Channel با وداع با برخی از محبوب ترین و قدیمی ترین شخصیت های این سریال همراه بود، از جمله بانوی جنگجویی به نام گانهیلد (با بازی رگنهیور رگنارسوتیر). اما خودکشی تکان دهنده او باعث انتقاد طرفداران سریال شده پس از اینکه قسمت دوم فصل ششم و پایانی سریال Vikings از سرویس آمازون منتشر شد. بینندگان سریال Vikings بر سر اینکه آیا گانهیلد بعد از خودکشی در فصل ششم جایگاهی در والهالا دارد یا خیر به بحث پرداخته اند.
بعد از نزدیک به یک سال صبر پس از پایان ۱۰ قسمت اول فصل ششم سریال، در ماه دسامبر گذشته بالاخره ۱۰ قسمت پایانی این فصل نیز منتشر شد. بعد از مرگ بیورن آیرون ساید در دو اپیزود اول این بخش، گانهیلد با بی میلی موافقت کرد که همراه با اینگرید همسر دوم بیورن (لوسی مارتین) با شاه هارالد (پیتر فرانزن) ازدواج کند. اما وقتی روز ازدواجشان فرا رسید، گانهیلد به این تصمیم رسید که نمی تواند مراسم عروسی را انجام داده و خود را برای همراه شدن دوباره با همسرش بیورن در والهالا غرق کرد. شوربختانه، این سکانس دردناک توسط طرفداران سرسخت سریال مورد انتقاد قرار گرفت زیرا معتقدند وی شایستگی داشتن جایگاهی در والهالا را ندارد.
این بحث در شبکه اجتماعی Reddit با انتقاد یکی از طرفداران سریال از کلیت فصل پایانی با استفاده بیش از حد از زندگی دوباره وایکینگ ها بعد از مرگ همراه بود. این کاربر با نام Slothjon در این باره گفته است: «خب در حال تماشای قسمت دوم فصل ششم بودم و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .