گروه استان ها-سیستان و بلوچستان-جانشین فرمانده انتظامی استان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان "خاش" و کشف 2 تن و 329 کیلو انواع مواد افیونی خبر داد.

سردار "احمد طاهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با انجام یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط یک باند حرفه ای قاچاق از مناطق مرزی به شهرستان "خاش" دست یافتند.
وی افزود: تیم عملیات ویژه پلیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری تیم هایی از ماموران انتظامی شهرستان خاش پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی حوالی ساعت یک بامداد امروز، اعضای این باند مسلحانه را در حال جابجایی محموله مواد مخدر با 2 دستگاه وانت تویوتا در یکی از محورهای فرعی خاش شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با ماموران انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.
سردار طاهری بیان داشت: در این عملیات مقتدرانه، تکاوران پلیس در بازرسی از خودروها 2 تن و 329کیلو و 895گرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و 740کیلو و 100 گرم تریاک، 369 کیلوگرم حشیش،120 کیلو و 110 گرم هروئین،97 کیلو و 865 گرم شیشه، 2 کیلو و 820 گرم سایر مواد مخدر، 2 قبضه سلاح کلاش،9 تیغه خشاب حاوی 122 فشنگ جنگی کشف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری اعضای متواری این باند مسلحانه، گفت: نیروی انتظامی در گلوگاه ها و ورودی ها قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می کند و این حضور ایثارگرانه و هوشیارانه عرصه را با سوداگران مرگ تنگ کرده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری