تارتار: دوست دارم ببریم، اما پرسپولیس قهرمان شود

برترینها چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱
سرمربی پارس جنوبی می گوید به عنوان یک مربی با شرافت دوست دارد در بازی فردا پیروز شوند اما پرسپولیس هم قهرمان لیگ برتر شود.

ایسنا: تیم های فوتبال پارس جنوبی و پرسپولیس فردا (پنجشنبه) در چارچوب هفته سی ام و پایانی لیگ برتر به مصاف یکدیگر می روند. مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: این بازی مانند ۲۹ بازی گذشته است و با تمام وجود در آن بازی خواهیم کرد.
سعی می کنیم نتیجه خوبی کسب کنیم. بازی کردن با بزرگترین تیم ایران کار آسانی نیست ولی بازیکنان ما با انگیزه و تمرکز خوبی تمرین کردند. امیدوارم بازی خوبی شود و سه امتیاز بازی را بگیریم.
او درباره آینده تیمش باتوجه به مشکلاتی که پارس جنوبی در این فصل داشت، گفت: من سال گذشته هشدارهایی دادم که برخی ها فکر کردند من می خواهم بهانه بیاورم. در اصل سیر نزولی ما از فصل گذشته با مشکلات مالی و جدا شدن اکثر بازیکنانمان آغاز شد.
امسال در ادامه آن روند در نیم فصل اول تلاش کردیم و امتیازات خوبی کسب کردیم. با این حال در نیم فصل دوم مشکلاتمان زیاد شد و علی رغم بازی های باکیفیتی که به نمایش می گذاریم در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار گرفتیم. تجربه نشان داده، تیمی که حمایت نشود محکوم به نابودی هستند.
امروز به خاطر پارس جنوبی جام به جم آوردند و از شما رسانه ها می خواهم که هرطور شده کمک و حمایت کنید. شاید فردا یا پس فردا با این که دوست ندارم از این تیم بروم، در این تیم حضور نداشته باشم ولی شما نگذارید این تیم در سال های بعد به دسته های پایین تر سقوط کند.
سرمربی پارس جنوبی درباره فشاری که در چند روز اخیر به روز تیمش برای پیروزی مقابل پرسپولیس وارد شد، بیان کرد: چون ما فردا بازی داریم، اجازه دهید که فردا با روحیه مقابل پرسپولیس قرار بگیریم و ان شاءالله برنده شویم. بعد از آن بازی درباره ...