مدیر سابق روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در شبکه جِم، ارکسترِ خواننده مقیم سرزمینهای اشغالی را رهبری کرد.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، مهدی وجدانی مدیر سابق روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در برنامه نوروز 1399 شبکه جِم حاضر شد و ارکستر یکی از خوانندگانِ ایرانیِ خارج نشین را رهبری کرد.
«ژِنِ خوب» وجدانی را رهبر ارکستر ملی کرد
مهدی وجدانی در نخستین حضورش در شبکه جِم، ارکستر خواننده ای به نام امید سلطانی معروف به «امید» را رهبری کرد. این خواننده سال ها مقیم فلسطین اشغالی بوده و بارها اسرائیل را سرزمین صلح و سازش معرفی کرده است.
وجدانی مدتی است که ایران را ترک کرده و به ترکیه رفته است.
چند سال پیش هم حضور مهدی وجدانی در ارکستر ملی ایران حاشیه های بسیاری را ایجاد کرد. وجدانی در زمانی که علی اکبر صفی پور مدیرعامل بنیاد رودکی بود به عنوان رهبر مهمان به ارکستر ملی آورده شد. اما آنچه باعث ایجاد حاشیه شد سِمت های دولتیِ وجدانی بود.
وی در زمانی که رهبر ارکستر ملی ایران شد، همزمان سه سِمت دولتی هم داشت. وجدانی در آن زمان مدیر روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر و مدیر روابط عمومی جشنواره موسیقی نواحی هم بود.
بسیاری بر این عقیده بودند که وجدانی با تکیه بر روابط و لابی هایی که داشت، چوب رهبری ارکستر ملی ایران را به دست گرفت و در این مسیر از حمایت های معاون هنری وزیر در آن زمان و مدیرعامل سابق بنیاد رودکی به عنوان متولی ارکسترها استفاده کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار