نقش سپاه پاسداران در خدمت به مردم همواره پررنگ بوده است

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱
نقش سپاه پاسداران در خدمت به مردم همواره پررنگ بوده است

به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله العظمی جعفر سبحانی قبل از ظهر سه شنبه در دیدار رئیس و جمعی از مسئولان مرکز خدمات حوزه های علمیه که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کرد و افزود: دشمنان ما با این اقدام خود نشان دادند که از احمق ها و جاهلان هستند.
وی با بیان اینکه ترامپ کاری کرد که هر انسان عاقلی را به تعجب وا می دارد، افزود: خداوند همیشه حافظ سپاه پاسداران است.
استاد سطوح عالی حوزه با اشاره به خدمات بسیار سپاه پاسداران به سیل زدگان افزود: سپاه پاسداران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی به دفاع از نظام پرداخته است و در دوران جنگ تحمیلی نیز شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب کرده و همیشه نقش سپاه در امور مختلف جامعه در کمک و خدمت رسانی پررنگ بوده است.
وی با بیان اینکه دیدن صحنه های سیل چه در رسانه و چه از نزدیک انسان را به گریه می اندازد، افزود: با وجود اینکه باران نعمتی بزرگ از سوی خداست اما متأسفانه کشور ما آمادگی لازم را برای استفاده مناسب از این نعمت نداشت و عدم پاکسازی مسیرهای سیل و ساخت و سازهایی که در مسیر رودخانه ها انجام شد منجر به وقوع سیل و ایجاد خسارت شد.
تأکید بر کمک به سیل زدگان
آیت الله سبحانی تلاش مرکز خدمات حوزه علمیه در کمک به سیل زدگان را آبروی حوزه دانست و افزود: فعالیت های مرکز خدمات در کمک رسانی به سیل زدگان جای قدردانی دارد و نیاز است مردم با کمک های حوزه علمیه و خدمت رسانی آنها آشنا شوند.
وی از مردم برای حضور چشمگیر در کمک رسانی به سیل زدگان قدردانی کرد و افزود: کمک رسانی به سیل زدگان یک مسئله انسانی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
این مرجع تقلید بیان کرد: ...

[ مشاهده متن کامل نقش سپاه پاسداران در خدمت به مردم همواره پررنگ بوده است خبرگزاری مهر ]