استراماچونی از استقلال نمی رود/ مشکل سرمربی ایتالیایی یک سوءتفاهم بود/ اجازه بدهید تیم کارش را با قدرت شروع کند!

برنا نیوز پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۴۵
اسطوره باشگاه استقلال تهران گفت: استراماچونی از استقلال نمی رود و هواداران نباید نگران این موضوع باشند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علی جباری، پیشکسوت و اسطوره باشگاه استقلال، درباره آخرین وضعیت این تیم و برخی حواشی پیش آمده به خبرنگار برنا گفت: بنده معتقدم چنین اتفاقاتی نباید رخ بدهد که چنین حواشی را به همراه داشته باشد. یک کوتاهی رخ داده بود که تعمدی نبود و خود استراماچونی هم می داند از این دست مشکلات برخی اوقات پیش می آید. حالا مشکل بر طرف شده و بازیکن موردنظر هم در صورت پشت سر گذاشتن تست های مربوطه جذب خواهد شد.
سلطان استقلالی ها افزود: هواداران و پیشکسوتان متوجه باشند، استقلال در مقطع حساسی قرار گرفته است، تیم زود تشکیل شده، زود تمرینات خود را با استراماچونی تشکیل داده و تنها یک هفته به آغاز لیگ باقی مانده و کسب امتیاز در هفته های اول لیگ بسیار اهمیت دارد. از این رو از تمامی هواداران و پیشکسوتان می خواهم بدون در نظر گرفتن حواشی و برخی شیطنت ها یک صدا از تیم حمایت کنند. استقلال بازیکنان جوان زیادی دارد و نیاز آنها همین حمایت همه جانبه است.
کاپیتان پیشین استقلال و تیم ملی در بخش پایانی صحبت هایش عنوان کرد: ما به استراماچونی و بازیکنان اعتماد کرده ایم و اینکه در این مقطع برخی به این موضوع بپردازند که او از تیم می خواهد برود درست نیست، استراماچونی از استقلال نمی رود و هواداران نگران نباشند. همانگونه که گفتم مشکل به وجود آمده یک سوءتفاهم بود که خوشبختانه هم حل شد. انتقاد کردن کار ساده ای است، اما آنهایی که به استقلال علاقه دارند اجازه بدهند تیم لیگ را با قدرت شروع کند اگر حرف و انتقادی هم بود در این میان خیلی دوستانه به گوش مسئولان تیم برسانیم اما اینکه بدون دیدن بازی بخواهیم پیش داوری کنیم به هیچ عنوان صحیح نیست ...

سرخط اخبار