معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان:

برگزاری نمایشگاه مشترک در حوزه ورزش و جوانان و شبکه گردشگری تبریز با مشارکت جمهوری آذربایجان/ جوانان ایران، یار بزرگ دولت ها در آینده خواهند بود

برنا نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۱
تندگویان در دیدار هیات جوانان جمهوری آذربایجان از برگزاری نمایشگاه مشترک در حوزه ورزش و جوانان و شبکه گردشگری تبریز با مشارکت جمهوری آذربایجان خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محمد مهدی تندگویان، « معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان» در دیدار هیات جوانان جمهوری آذربایجان با بیان اینکه رابطه ایران و آذربایجان همواره جزو بهترین روابط ما با سایر کشورها بوده است، گفت: در گذشته تفاهم نامه ای را با آذربایجان در حوزه ورزش داشتیم که متاسفانه به دلایل مختلفی به عقب افتاد اما امروز خوشحالیم که اولین استارت آن با حضور جوانان ما در آذربایجان اتفاق افتاد که از این بابت تشکر می کنیم.
او ادامه داد: عقب افتادن این تفاهم نامه به این علت بود که برای مدتی در دولت ایران سخن از جدایی حوزه جوانان از سازمان ورزش و جوانان بود که بعد از اینکه مجلس آن را تصویب نکرد مجددا فعالیت های ما در این حوزه آغاز شد.
تندگویان افزود: این تفاهم نامه چند بخش دارد که حوزه جوانان و حوزه ورزش را شامل می شود. البته امیدواریم در حوزه جوانان تعامل بیشتری را با جمهوری آذربایجان داشته باشیم. زیرا در حوزه ورزش از گذشته اشتراکات بسیاری داریم و نیازمندیم تا حوزه جوانان را تقویت کنیم.
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه فرمت و عملکردمان در حوزه جوانان با جمهوری آذربایجان متفاوت است، گفت: البته در رویکردها اهداف یکسانی را دنبال می کنیم.
او ادامه داد: در حال حاضر ۲۷۰۰ تشکل در حوزه جوانان داریم و همواره بر این تاکید می کنیم که تشکل ها به خودی خود یک سازمان مستقل باشند و به عنوان یک نهاد قانونی امکان ارتباط با ان جی ها را داشته باشند.
تندگویان تشکل های جوانان را حامی دولت دانست و توضیح داد:  درست است که باید از جوانان کشور برای رشد و پیشرفت استفاده کنیم اما باور داریم که نباید آنها ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار