خط حزب الله ۱۸۴ | اراده ما قوی تر است

فارس نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
صد و هشتاد و چهارمین هفته نامه خط حزب الله با عنوان «اراده ما قوی تر است» منتشر شد.

به گزارش حوزه امام و رهبری خبرگزاری فارس، سه شنبه شب هفته جاری، رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه نه جنگ خواهد شد و نه مذاکره، سرانجام رویارویی آمریکا با ایران را پیش بینی کرده و فرمودند: «گزینه ی قطعی ملّت ایران مقاومت در مقابل آمریکا است و در این رویارویی، در این مقاومت، او وادار خواهد شد به عقب نشینی... این برخورد، برخورد اراده ها است؛ این رویارویی، رویارویی اراده ها است؛ و اراده ی ما از آنها قوی تر است.» خط حزب الله در این شماره به تبیین بیانات رهبر انقلاب در این باره پرداخته است. 
همچنین، با توجه به دیدار جدیدی که در برنامه ی دیدارهای ماه رمضان رهبر انقلاب قرار گرفت یعنی دیدار با طلاب و فضلای حوزه علمیه، اطلاع نگاشت این شماره ی هفته نامه ی به توصیه های رهبر انقلاب به طلاب در این دیدار اختصاص دارد. 
آیت الله خامنه ای در خلال جلسه ی تفسیر «سوره ی مجادله» که در زمان ریاست جمهوری در جمع پاسداران و اعضای دفتر ریاست جمهوری برگزار شد، بحث مبسوطی را پیرامون چگونگی مواجهه ی «جامعه ی انقلابی» با «سنت ها» ارائه داده اند. خط حزب الله برای اولین بار، قسمتی از آن را که شاید بی ارتباط با حال و هوای این روزها نیست به صوت روایت ویژه منتشر کرده است. 
سایر بخش های نشریه که خواندن آنها توصیه می شود نیز به شرح زیر است:
فرمول مذاکراتی آمریکا را بشناسید/ بازخوانی تاریخی
واکنش رهبر انقلاب به دیدن اعلامیه امام خمینی/ خاطرات رهبری
شرط دوام حیات جمهوری اسلامی / حزب الله این است
مراقب مغالطه های سیاسی باشید! / روش تحلیل سیاسی
در ماه رمضان مجالس انس و دعا داشته باشید / کلام امام
بیماری و منع پزشک / احکام شرعی
روحیه مردم کرج از پیش از ...