همدان- ایرنا- تیم پاس در چارچوب هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتبال کشور اگرچه سوار بر توپ و میدان بود و به مراتب خیلی بهتر از هفته های اخیر موقعیت های گلزنی را تبدیل به فعل کرد اما نباید در باد این برد خوابید.

پیروزی پرگل پاسی ها شاید پایانی بر بدشانسی هفته های اخیر بوده و بتواند شروع موفقیت آمیز در ادامه مسابقات باشد اما نباید به این مهم بی توجه بود که  شاهین بندرعامری در بازی دیروز فارغ از اینکه برنامه تاکتیکی نداشت، به لحاظ قوای تیمی نیز هرگز در قد و قامت یک حریف توانمند نبود.
تیم پاس روز چهارشنبه گذشته موفق به برتری پرگل چهار بر یک مقابل شاهین بندرعامری بوشهر شد تا به نخستین پیروزی خود در فصل جاری لیگ دسته ۲ کشور دست یابد.
در واقع تیم پاس در این بازی به خوبی توانست به مرور برنامه تاکتیکی بپردازد و بازی تمرینی مناسبی برای رویارویی با تیم های به مراتب بهتر گروه ب بود.
شاهین بندرعامری هرگز نتوانست تهدیدی برای پاسی ها باشد و به جز همان شوت ناگهانی نیمه نخست که به دیرک دروازه پاس اصابت داشت، موقعیتی روی دروازه سفید و سبزپوشان خلق نشد.
در مقابل، پاشازاده با تغییر در مهره های تیمش و شیوه تاکتیکی و سیستم هجومی شاگردانش توانست خیلی بهتر از دیدارهای قبلی عمل کند.
او به خوبی می داند که بازی دیروز فقط در حد شوک روحی خوب برای شاگردانش بود و هنوز به دیدارهای سخت پیش رو نرسیده است.
به طور قطع تیمی که به دنبال صعود از لیگ ۲ است، عبور از تیم هایی نظیر بندرعامری در حد یک بازی معمولی به شمار می رود و مهم در این است که بتوانیم بالانشین های گروه ب را شکست دهیم.
به طور قطع تیمی که به دنبال صعود از لیگ ۲  است، عبور از تیم هایی نظیر بندرعامری در حد یک بازی معمولی به شمار می رود و مهم در این است که بتوانیم بالانشین های گروه ب را شکست دهیم.
باید توجه داشت که برای لیگ یکی شدن عبور از بالانشین های مدعی حایز اهمیت است همانگونه که سال قبل این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار