پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اینطور نیست که کسی برای جایگزینی علی کریمی پیدا نشود و نباید غصه رفتن او را بخوریم.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
علیرضا اکبرپور در خصوص کادرفنی جدید آبیپوشان اظهار داشت:
محمودفکری از بدنه خود استقلال است. حدود ۱۴سال بازیکن و کاپیتان تیم بوده است.صمد مرفاویخودش در این تیم سرمربی بوده و تجربه کافی دارد. حنیف و برهانی هم جوان و علاقهمند به کار هستند.
وی افزود:
یک کادر کاملا استقلالی هستند و امیدوارم موفق شوند. کار سختی دارند اما امیدواریم تمام تلاششان را برای موفقیت تیم به کار ببندند. می دانم هیچ کدام کم نمی گذارند چون همه آنها سالها به خاطر استقلال از خیلی چیزها گذشتنند.
پیشکسوت استقلال در مورد جذب بازیکنان جدید عنوان کرد:
خریدها که طبیعتا باید با نظر کادرفنی باشد. آنها میدانند نفری که میگیرند به دردشان می خورد یا نه و این کار به سلیقه و شناخت مربیان از بازیکنان بستگی دارد. اظهار نظر ما نمیتواند کار درستی باشد. سرمربی و کادرفنی باید فردا پاسخگو باشند بنابراین سعی میکنند بهترین تصمیم را بگیرند و بهترین نفرات را جذب کنند تا تیم به قهرمانی برسد.
اکبرپور در مورد جدایی علی کریمی گفت:
بازیکنان برای همیشه در یک تیم نمیمانند. یا سنشان بالا میرود و خداحافظی میکنند یا پیشنهاد خوبی به آنها میرسد و میروند. علی کریمی یکی از بهترینها بود و سال گذشته برای استقلال خیلی زحمت کشید. دوست داشتم بماند و کمک کند تا تیم قهرمان شود ولی اختیار هرکسی دست خودش است. کریمی دوست داشت برود. به نظرم پیشنهاد خوبی هم به دستش رسید اما ما نباید در این بمانیم که چرا رفت و نباید میرفت.
وی ادامه داد:
کریمی تصمیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار