اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۱۲/۰۵

لوگوی خبرگزاری تسنیم خبرگزاری تسنیم . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۱۵
امروز سهامداران شرکت های لوله و ماشین سازی ایران، کاشی سعدی و سیمان شمال در بورس و معامله گران شرکت های مبین وان کیش، فولاد هرمزگان جنوب و کشت و دامداری فکا فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

- اخبار اقتصادی -
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 2هزار و 718واحدی در ارتفاع یک میلیون و 211هزار و 765واحد به کار خود پایان داد و بیش از 6میلیارد و 669میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 6هزار و 611میلیارد تومان در 764هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شرکت های لوله و ماشین سازی ایران، کاشی سعدی و سیمان شمال بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت های سیمان کردستان، سرمایه گذاری ساختمان ایران و سرمایه گذاری توکا فولاد بیشترین افت را تجربه کردند.
افزایش 183 درصدی ارزش بورس در بهمن ماه
نحوه اعمال اوراق اختیار فروش تبعی در فرابورس اعلام شد
این گزارش می افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 244 میلیون ورقه به ارزش 4هزار و 663میلیارد تومان در 314هزار نوبت، آیفکس 29واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 223واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت های مبین وان کیش، فولاد هرمزگان جنوب و کشت و دامداری فکا بیشترین رشد را داشتند و شرکت های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، بانک دی و شهرسازی و خانه سازی باغمیشه بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار