شهردار منطقه 15 در حاشیه بازدید از پروژه رستگاری مقدم در محله مشیریه، گفت: بزودی بخشی از این بزرگراه حدفاصل بزرگراه آزادگان تا محله مشیریه به صورت رفت و برگشت افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، روز گذشته علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران به همراه وحیدرضا محمدی شهردار منطقه 15 و صدیف شهردار ناحیه 4 منطقه از پروژه های سطح محله مشیریه بازدید کردند که یکی از پروژه های مهم این محله و منطقه مربوط به بزرگراه شهید نجفی رستگار می شود. 
محمدی شهردار منطقه 15 در بازدید از بخشی از این پروژه گفت: حدفاصل بزرگراه آزادگان تا محله مشیریه به صورت رفت و برگشت در دو باند تندرو و کندرو آماده بهره برداری است که با این افتتاح دسترسی اهالی محله مشیریه به بزرگراه آزادگان به صورت رفت و برگشت تسهیل می شود.
شهردار منطقه 15 بیان داشت: فاز نخست رینگ ترافیکی جنوب شرق تهران با آماده سازی بخش شمالی بزرگراه شهید نجفی رستگار آماد ه بهره برداری است. 
وی یادآور شد: در ضلع جنوب بزرگراه پل خیابان شهید مزینانی احداث شده است که فردا به بهره برداری می رسد و یکسری تملک املاک باقی مانده است که در ضلع جنوب بزرگراه و در محله مشیریه است که بزودی این تملک ها نیز انجام خواهد شد. 
محمدی با بیان اینکه تخصیص اعتبار و نقدینگی این پروژه انجام شده است، گفت: امسال 52 پلاک برنامه ریزی شده بود که تاکنون 41 پلاک توافق خرید انجام شده و 11 پلاک دیگر در مرحله نهایی است. 
وی بیان داشت: برای این پروژه تاکنون 76 ملک به وسعت 28 هزار متر مربع خریداری و در اختیار پروژه قرار گرفته است. 
وی تاکید کرد: با تکمیل بزرگراه نجفی رستگار و اتصال آن به بزرگراه آزادگان بار ترافیکی میدان بسیج کاهش می یابد و این بزرگراه یک پروژه ملی است که با بهره برداری رینگ ترافیکی جنوب شهر تهران تکمیل می شود. 
در حاشیه این بازدید نیز علی اعطا سخنگوی شورای شهر ...

سرخط اخبار