اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه اعلام کرد؛ وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و سفارت و سرکنسولگری کشورمان در عراق، هماهنگی لازم را برای بازگرداندن ۴ نجات یافته این حادثه و انتقال جسد یک تبعه کشورمان که جان خود را در این حادثه از دست داده است، در اسرع وقت انجام خواهند داد.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا ، اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه اعلام کرد؛ در پی غرق شدن لنج باری بهبهان در آبهای خور عبدالله بندر ام القصر عراق، سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در بصره در تماس با مقام های ذیربط کشور عراق در خصوص وضعیت سرنشینان این لنج و علت غرق شدن آن گفتگو و خواستار ارائه گزارش رسمی مقامات عراقی شد.
در همین رابطه بررسی های اولیه حاکی از آن است که به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوا و برخورد موج ها به لنج باری، بار سرامیک آن به یک سمت کشتی رانده شده و همین مساله موجب غرق شدن شناور شده است.
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و سفارت و سرکنسولگری کشورمان در عراق، هماهنگی لازم را برای بازگرداندن ۴ نجات یافته این حادثه و انتقال جسد یک تبعه کشورمان که جان خود را در این حادثه از دست داده است، در اسرع وقت انجام خواهند داد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری