امام جمعه کرمانشاه: بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان نقشه راه مبنای حرکت مسئولان باشد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲
امام جمعه کرمانشاه: بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان نقشه راه مبنای حرکت مسئولان باشد
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری باید به عنوان سند بالادستی و نقشه راه مبنای حرکت مسئولان باشد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه ، آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه کرمانشاه با اشاره به ضرورت گوشزد بندهای گام دوم انقلاب در ابتدای جلسات شورای اداری اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به عنوان سند بالادستی و نقشه و چراغ راه باید مبنای حرکت باشد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری نقشه راه و به سود همه است گفت: ایران 40 سال را با موفقیت پشت سر گذاشته و اکنون به عنوان یک ابرقدرت در منطقه مطرح است و هیچ کدام از تهدیدات دشمن از جمله تابستان داغ محقق نشده است.
علما به اعطای نشان ذوالفقار به سردار قاسم سلیمانی توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: اعطای نشان ذوالفقار توسط فرمانده کل قوا به سردار سرلشکر قاسم سلیمانی بعد از انقلاب برای نخستین مرتبه انجام شد.
اصفهان| بیانیه گام دوم دشمن را از ضربه زدن به انقلاب اسلامی مایوس می کند
تحلیل فضائلی از بیانیه گام دوم انقلاب؛ با این بیانیه هیچ وقت دچار یأس و ناامیدی نخواهیم شد
تحلیل رحیم پور ازغدی از بیانیه "گام دوم انقلاب"؛ چشم انداز تمدن سازی دینی جدید نقطه کانونی بیانیه است
وی با بیان اینکه سردار سلیمانی در موارد متعدد جان خود را در کف دست گذاشته و به طور مداوم در خدمت نظام بوده است افزود: حضور در هشت سال دفاع مقدس و چندین سال در سوریه و عراق به عنوان فرمانده نیروی قدس سبب شد مقام معظم رهبری ایشان را شایسته نشان ذوالفقار بدانند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بیان کرد: هرجایی انسان برای خداوند کار کند جواب آن را خواهد گرفت و تجربه این موضوع را ثابت کرده است.
علما با اشاره به مقایسه ...

[ مشاهده متن کامل امام جمعه کرمانشاه: بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان نقشه راه مبنای حرکت مسئولان باشد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم